اخبار هنرمندان

فیلم کامل جشن تولد پدر بهنوش بختیاری خوانندگی عباس قادری پارسال بهار

فیلم کامل جشن تولد پدر بهنوش بختیاری خوانندگی عباس قادری پارسال بهار

جشن تولد پدر بهنوش بختیاری روز گذشته برگزار شد که بهنوش بختیاری از عباس قادری برای خوانندگی در این جشن دعوت کرده بود جشنی که در آن تعدادی پسر حوان نیز در حال رقصیدن بودند. بهنوش بختیاری با انتشار این ویدیو در اینستاگرامش نوشت: جشن تولد پدر با حضور عباس قادری که خیلی عاشق این خواننده بود.

پدرش بختیاری و مادرش تهرانی است. پدر وی کارخانه تولید ابزار ایمنی داشت و مادرش خانه دار می باشد. بهنوش عضو آخر یک خانواده ۶ نفری است. یک خواهر بنام تینوش و دو برادر بزرگ تر از خود دارد که هر سه متاهل هستند.

فیلم کامل جشن تولد پدر بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری علت دعوت کردن عباس قادری را علاقه پدرش به این خواننده عنوان کرد خواننده ای که سالهاست در کشورمان کار خوانندگی را انجام میدهد و معمولا خواننده بی حاشیه ای است.

عباس قادری قبل از انقلاب نیز خوانندگی میکرده و او را به عنوان خواننده کوچه بازاری میشناسند.

همچنین ببینید:

فیلم کامل رقص محمود شهریاری در فروشگاه رفاه جنجال شد

گفتنیست بهنوش بختیاری بازیگر طناز سینما و تلویزیون و منشی صحنه کشورمان، در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در بیمارستان اقبال تهران به‌دنیا آمد و اصالتا بختیاری است. او اکنون در شهرک ژاندارمری سکونت دارد. در کودکی دختر آرامی بوده و علاقه داشته مهماندار هواپیما شود. بهنوش بختیاری شخصیتی منظم و بسیار با سلیقه دارد.

بهنوش بختیاری در اسفند ماه 94 در برنامه سه ستار احسان علیخانی در یک گفتگوی احساسی اعلام کرد به دلایلی تا آخر عمر نمی تواند مادر شود و از آنجا خبرهایی مبنی بر نازایی او منتشر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا