دانلود فیلم و سریال

فیلم کامل حسن رضا هادی پور تجربه گر زندگی پس از زندگی ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

فیلم کامل حسن رضا هادی پور تجربه گر زندگی پس از زندگی ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

بیوگرافی حسن رضا هادی پور

حسن رضا هادی پور متولد 1347 در دزفول بوده و در عرصه داروسازی فعالیت میکند او سالها سابقه حضور در جبهه را دارد و در حال حاضر دارای 4 فرزند میباشد.

چند سال پیش اتفاق دلخراشی برایش رخ داد که حال در برنامه زندگی پس از زندگی انها را بیان میکند.

برنامه زندگی پس از زندگی در ماه مبارک رمضان به زندگی بعد از مرگ میپردازد و کسانی که مرگ را تجربه کرده اند و عالم برزخ را دیده اند دعوت میشوند.

تجربه مرگ در زندگی پس از زندگی

جا دارد کارگردان محترم در فواصل مختلف برنامه بر این نکته تاکید داشته باشد که تجربه خاص نزدیک به مرگ، یک تجربه شخصی است و برای دیگران حجت نیست ضمن اینکه جزئیات این تجربیات با یکدیگر متفاوت‌ است و تجربیاتی برای ما مورد تایید قرار می‌گیرد که از آموزه‌های دین باشد.

نامه «زندگی پس از زندگی» دومین سال است که در ماه مبارک رمضان پخش می‌شود. در واقع هدف این برنامه روایت افرادی است که در تجربه مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند. این موضوع، بهانه‌ای شد تا درباره ماهیت زندگی در عالم برزخ و مختصات آن و اینکه آیا تجربیات این افراد نوعی از مرگ بوده است یا خیر،

اما همزمان با پخش این برنامه بحث داغی میان موافقان و مخالفان این برنامه شکل گرفته است. موافقان از اثرگذاری معنوی آن می‌گویند و مخالفان هم اتفاقات روایت شده توسط افراد تجربه‌گر را، پدیده‌ای علمی و ناشی از فعل و انفعالات مغز می‌دانند که در ادامه به برخی از این نظرات اشاره می‌کنیم.

همچنین ببینید:

فیلم کامل اکبر بابامرادی تجربه گر زندگی پس از زندگی

فیلم کامل باقر حسین زاده تجربه گر زندگی پس از زندگی

فیلم کامل راحله خمسه در زندگی پس از زندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا