خبر جدید

فیلم کامل خاکسپاری رضا حداد با حضور بازیگران و حواشی

مراسم خاکسپاری رضا حداد کارگردان تئاتر امروز با حضور بسیاری از بازیگران و اهالی سینما برگزار شد که پوشش و تیپ آزاده صمدی و پانته آ بهرام مورد توجه عکسان قرار گرفت و بلافاصله تصاویر انها در فضای مجازی بازتاب گسترده ای را به همراه داشت.

فیلم کامل خاکسپاری رضا حداد با حضور بازیگران و حواشی

ماراسک تشییع و خاکسپاری رضا حدادی کارگردان تئاتر در حالی برگزار شد که اجرای این مراسم را محمد سلوکی برعهده داشت. شهرام گیل‌آبادی رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی کارگردان‌های تئاتر ایران اولین سخنران مراسم بود.

فیلم کامل خاکسپاری رضا حداد

وی طی سخنانی درباره ویژگی‌ها و خصوصیات زنده‌یاد رضا حداد، گفت: همانطور که رضا حداد از جان و دل برای هرکسی که از او کمکی می‌خواست، مایه می‌گذاشت، الان هم جایش نزد خداوند خوب است. رضا حداد سنگ زیر آسیاب بسیاری از نگفته‌های ما بود. رضا حداد دوامش بر جریده عالم حک است. هر کس اینجا است خاطره ای خوب از رضا حداد دارد. رضا حداد فراموش شدنی نیست.

فارغ از فعالیت‌ها و نقش رضا حداد در فضای تئاتر که اهالی تئاتر بهتر می‌توانند در مورد آن بگویند، فکر می‌کنم مهم‌ترین و پررنگ‌ترین جنبه شخصیتی و وجودی‌اش، نقشِ حمایتگری و همراهی رضا حداد است که برای افرادی که با او ارتباط داشتند، بسیار ملموس بود.

همچنین ببینید:

فیلم مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری شهرام عبدلی

فیلم کامل مراسم خاکسپاری و تشییع جنازه حسین زرینجویی

این حمایتگری به گونه‌ای بود که افراد متعدد در حوزه‌های مختلف هنری علی‌الخصوص تئاتر و موسیقی یا کسب و کارهایی خارج از دنیای هنر، به عبارتی، هرکس که رضا حداد را (مستقیم یا غیرمستقیم) می‌شناخت، می‌توانست روی کمک و همراهی او حساب ویژه‌ای باز کند. چون تا جایی که می‌توانست تلاش می‌کرد نقش مفید و موثری در به ثمر رسیدن اتفاق‌های مهم و جذاب داشته باشد؛ گاهی با کمک فکری و ارتباط دادن و گاهی با حضور پررنگ‌تر و ایفای نقشی کلیدی‌تر.

فیلم کامل خاکسپاری رضا حداد با حضور بازیگران و حواشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا