خبر ورزشی

فیلم کامل درگیری دروازه بان سویا با جیمی جامپ + تصاویر

درگیری دروازه بان سویا با جیمی جامپ یکی از اتفاقات عجیب در لیگ اروپا بود که یاعص کتک خوردن دروازه بان سویا شد و چنجال زیادی را به وجود اورد.

ماجرای درگیری دروازه بان سویا با جیمی جامپ

این جیمی جامپ وارد زمین شد و با “مارکو دیمیتروویچ” دروازه بان سویا درگیر شد و تصمیم داشت مارکو دیمیتروویچ را کتک بزند اما این دروازه بان برای دفاع از خود او را به زمین انداخت تا نیروهای امنیتی بیایند و این جیمی جامپ را ببرند.

دیمیتروویچ دروازه بان سویا در پایان بازی در مورد این اتفاق عجیب صحبت کرد:” هرگز چنین چیزی ندیده بودم. باید دهانم را ببندم تا نگویم که چه واکنشی باید از جانب مقامات انجام شود. خوشحالم که توانستم شرایط را کنترل کنم. خوشبختانه او را متوقف کردم در غیر این صورت اتفاقات دیگری رخ می داد. می خواستم او را بزنم. چنین اتفاقی در زمین فوتبال تاسف بار است. یوفا باید برخورد کند و این شرایط باید متوقف شود.”

فیلم کامل درگیری دروازه بان سویا با جیمی جامپ + تصاویرفیلم کامل درگیری دروازه بان سویا با جیمی جامپ + تصاویرفیلم کامل درگیری دروازه بان سویا با جیمی جامپ + تصاویرفیلم کامل درگیری دروازه بان سویا با جیمی جامپ + تصاویر

در چارچوب دور برگشت پلی‌آف لیگ اروپا، شب گذشته سویا به مصاف آیندهوون رفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد ولی به دلیل پیروزی ۳ بر صفر در دور رفت، به مرحله بعدی صعود کرد.

در این دیدار، یک هوادار پی‌اس‌وی آیندهوون به شکلی عجیب وارد زمین شد و در جریان بازی به دروازه‌بان سویا حمله کرد.

همچنین ببینید:

فیلم کامل لحظه درگیری با چاقو و شهادت دانیال رضازاده

فیلم کامل حمله و درگیری به پرویز پرستویی با قمه

جیمی‌جامپ به قصد درگیری با «مارکو دیمیتروویچ» به زمین آمد و با مشت به صورت گلر سویا ضربه زد. این دروازه‌بان در ادامه برای دفاع از خود، هوادار را به زمین کوبید تا درگیری به شکلی عجیب ادامه پیدا کند.

یکی از هواداران آیندهوون وارد زمین شد و سعی کرد تا مارکو میتروویچ دروازه بان سویا را کتک بزند. دروازه بان صربستانی نیز در دفاع از خود این هوادار مزاحم را روی زمین نگه داشت و از بقیه بازیکنان کمک خواست تا او را از زمین خارج کنند. در نهایت مسئولان امنیتی خودشان را به آن جا رساندند و این فرد را از زمین خارج کردند. دیمیتروویچ به هم تیمی ها و داور اعلام کرد که با وجود ضربه ای که دریافت کرده، شرایط خوبی دارد و به بازی ادامه می دهد.

توضیحات دروازه بان سویا به حمله جیمی جامپ

دیمیتروویچ در پایان بازی در مورد این اتفاق عجیب صحبت کرد:” هرگز چنین چیزی ندیده بودم. باید دهانم را ببندم تا نگویم که چه واکنشی باید از جانب مقامات انجام شود. خوشحالم که توانستم شرایط را کنترل کنم. خوشبختانه او را متوقف کردم در غیر این صورت اتفاقات دیگری رخ می داد. می خواستم او را بزنم. چنین اتفاقی در زمین فوتبال تاسف بار است. یوفا باید برخورد کند و این شرایط باید متوقف شود.”

البته این تنها اتفاق عجیب در ورزشگاه فیلیپس نبود چرا که در جریان بازی بارها اشیایی به درون زمین پرتاب شد و هواداران در وقت اضافه به دنیله اورساتو داور ایتالیایی بازی اعتراض داشتند. در نهایت سویا توانست به یک هشتم نهایی لیگ اروپا صعود کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا