خبر جدیدخبرهای ایران

فیلم کامل/ سخنان جنجالی رائفی پور در مورد اغتشاشات و آشوب‌های اخیر کشور در مورد هواپیما اوکراینی

 

سخنان جنجالی رائفی پور در مورد اغتشاشات و آشوب‌های اخیر کشور،سخنان علی اکبر رائفی پور، راه شیپور که در یکی از برنامه های شبکه یک تلویزیون جمهوری اسلامی ایران با نام برنامه ثریا به یک موضوع جنجالی و داغ در شبکه های مجازی مبدل شده است نظرات این تحلیلگر سیاسی با انتقادهای فراوانی همراه بوده است و نقدهای زیادی چه موافقان و چه مخالفان در مورد دیدگاه های او در فضای اجتماعی و مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

سخنان رائفی پور در مورد اغتشاشات و آشوب‌های اخیر کشور و هواپیمای اوکراینی

سخنان جنجالی رائفی پور در مورد اغتشاشات و آشوب‌ها

شما می توانید فیلم رائفی پور را که در مورد اغتشاشات اخیر و ربط دادن آن به هواپیمای اوکراینی منتشر شده است را با ما ببینید. طبق گزارش‌های رسیده فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که علی اکبر رائفی پور در مورد ارتباط میان آشوب‌های این روزهای کشور که به بهانه مرگ مهسا امینی بوده است و ماجرای هواپیمای اوکراینی در یکی از برنامه‌های با نام ثریا در شبکه یک صحبت هایی کرده است که این فیلم در فضای مجازی و مخصوصاً اینستاگرام مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

در این فیلم که مورد انتقاد بسیاری از کاربران نیز قرار گرفته رائفی پور که یک تحلیل گر مسائل سیاسی می باشد در حالیکه ادعا می کند در یک روز به سمت سه هواپیمای ایرانی شلیک شده است. این چنین می گوید که دشمن به دنبال ایجاد اتفاقی بزرگ می باشد تا دوباره مردم را به خیابان‌ها بیاورد و برای همین دست به هرگونه کار و اقدامی می زند برای مثال جریان هواپیمای اوکراینی را دوباره در ذهن ها تداعی می کنند.سخنان رائفی پور در مورد اغتشاشات و آشوب‌ها

سخنان علی اکبر رائفی پور راه شیپور که در یکی از برنامه های شبکه یک تلویزیون جمهوری اسلامی ایران با نام برنامه ثریا به یک موضوع جنجالی و داغ در شبکه های مجازی مبدل شده است نظرات این تحلیلگر سیاسی با انتقادهای فراوانی همراه بوده است  و نقدهای زیادی چه موافقان و چه مخالفان در مورد دیدگاه های او در فضای اجتماعی و مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

همچنین ببینید :  رجز خوانی خواننده سلام فرمانده ابوذر روحی بر علیه اغتشاشات و آشوبگران

نظرات این تحلیل گر سیاسی با انتقادهای فراوانی همراه بوده است و نقدهای زیادی چه موافقان و چه مخالفان در مورد دیدگاه های او در فضای اجتماعی و مجازی به اشتراک گذاشته شده است.
شما می توانید فیلم رائفی پور را که در مورد اغتشاشات اخیر و ربط دادن آن به هواپیمای اوکراینی منتشر شده است را با ما ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا