خبر جدیدخبر حوادثخبرهای ایران

فیلم کامل / علت دقیق مرگ سارینا اسماعیل زاده مشخص شد

فیلم کامل / علت دقیق مرگ سارینا اسماعیل زاده مشخص شد،طبق خبرهای جدید در مورد کشته شدن سارینا اسماعیل زاده وردلیل مرگ این دختر نوجوان را در این صفحه مشاهده فرمایید.

فیلم کامل / علت دقیق مرگ سارینا اسماعیل زاده مشخص شد

علت دقیق مرگ سارینا اسماعیل زاده مشخص شد

جزئیات جدیدی در مورد مرگ سارینا اسماعیل‌زاده و علت فوت او مشخص شده است رئیس کل دادگستری بعد از بررسی های انجام شده در مورد مرد سارینا اسماعیل زاده عنوان می‌کند که سارینا اسماعیل زاده دست به خودکشی زده است.رئیس اداره کل دادگستری استان البرز در مورد مرگ سارینا اسماعیل‌زاده به تازگی خبر های جدیدی را علنی کردند.

ایشان فرمودند: طبق بررسی‌های انجام شده در مورد تماس که که به کلانتری ۱۴ در رسالت کرج گرفته می شود، در حدود ساعت ۲۰ دقیقه بامداد در مورد سقوط از ارتفاع به قاضی کشیک دادسرای ناحیه یک کرج اطلاعاتی داده شده است.

بیوگرافی سارینا اسماعیل زاده و ماجرای علت فوت و مرگ + آخرین خبر

حسین فاضلی هری کندی ادامه می دهد که بعد از دریافت گزارشات بازپرس کشیک به محله مربوطه می‌رود و بعد از تحقیقات انجام شده متوجه میشوند که جسم دختر نوجوانی است که حدود ۱۶ سال سن دارد.با توجه به اینکه بلافاصله تحقیقات در مورد این موضوع شروع شده است بازپرس از مامور کلانتری مادربزرگ و مادر مرحومه بازپرسی را شروع کرده است.

همچنین ببینید : فیلم کامل/ علت مرگ نیکا شاکرمی دختر خرم آبادی و ماجرای خاله اش

بعد از بررسی‌های انجام شده مشخص شده مرحوم با مادر خودش در همان شب در منزل مادربزرگش بودند و با بالا رفتن از راه پله منزل مادربزرگ خود به طبقه پنجم می رود و از آنجا به پشت بام همسایه پریده است.طبق اتفاقات و بررسی هایی که به عمل آمده است نظر اولیه خودکشی می باشد،در ضمن در طی تحقیقات به عمل آمده مشخص شده است که سارینا یک بار دیگر برای خودکشی قرص مصرف کرده اما ناموفق بوده است.

همچنین ببینید : قتل یک مرد داخل خودروی پراید در سنندج توسط چه کسانی صورت گرفته؟

بعد از آن پلیس طبق تماس تلفنی که از همسایه ها در مورد سقوط از ارتفاع کرده بودند به محل حاضر شده و با حضور اورژانس در محل مورد نظر متاسفانه ایشان فوت کرده اند.با تاکید به این موضوع که محل حادثه وقوع این مرگ در مکانی از کرج بوده که در آنجا اغتشاشی وجود نداشته و ادعاهای گفته می‌شود سارینا در اغتشاشات فوت کردند که از رسانه های معاند شنیده می شود کاملاً دروغ می باشد.
خانواده سارینا اسماعیلی که مادر برادر و دایی او با حضور در شعبه ۱۳ بازپرسی دادسرای ناحیه یک کرج از منتشر شدن این اخبار دروغ ناراحت شده و خواستار صدور تکذیبیه شده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا