خبر ورزشی

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری با داستین جیسون حریف کانادایی در MMA

امیر علی اکبری فقط 2 دقیقه نیاز بود که داستین جوینسون حریف کانادایی اش را ناک اوت کند و برای قهرمان کنونی عنوان سنگین وزن، آناتولی مالیخین چشم غره بیایداز همان ابتدای کارعلی اکبری کاملاً در اوج بازی قرار گرفت و همزمان با تغییر جهت نفس کشیدن حریف، با چند مشت به او حمله کرد او حریفش نقش بر زمین شد و با مشت های متوالی که به سر و صورت این جنگنده کانادایی وارد کرد او را ناک اوت کرد.

امیرعلی اکبری در مصاحبه سریعی که بلافاصله پس از این مبارزه در رینگ انجام داد ابتدا خدای خود را بابت این پیروزی شکر کرد و پس از آن شروع به کری خوانی برای ملیخین روس کرد.

در این لحظه قهرمان امروزی نام سنگین وزن وارد حلقه شد و در آستانه درگیری فیزیکی با امیرعلی اکبری قرار گرفت که با مداخله گروه حراست از ادامه آن اجتناب شد. حالا دیدار امیرعلی اکبری و آناتولی مالیخین برای تنها قهرمانی سنگین وزن خیلی زود صورت خواهد گرفت با این برد رکورد این مبارز ایرانی به 13 برد و 3 شکست افزایش یافت.

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری با داستین جیسون حریف کانادایی در MMA

شایان ذکر است که امیرعلی اکبری رکورد 12 برد و 3 باخت را در سابقه مبارزه خود ثبت کرده و برای حضور در فینال این مسابقات باید جیسون کانادایی را شکست بدهد.

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری با داستین جیسون

«داستین جیسون» حریف کانادایی امیرعلی اکبری از بریتیش کلمبیا کانادا است. این رزمنده 27 ساله با قد 182 و وزن 108 ناظر بر 7 پیروزی بود و یک باخت را در این سازمان تجربه کرد.

لازم به ذکر است که نبرد امیرعلی اکبری و رقیب کانادایی ساعت 6 صبح روز شنبه 24 تیرماه به وقت تهران در بانکوک پایتخت تایلند برگزار می شود.

همچنین ببینید:

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری با براندون ورا فیلیپینی ناک اوت حریف فیلیپینی

سوابق امیرعلی اکبری

امیرعلی اکبری متولد ۳۰ آذر ۱۳۶۶ کشتی‌گیر سابق و رزمی‌کار رزمی مختلط معاصر اهل ایران است. وی قهرمان رشته کشتی فرنگی در سال 1389، برنده برنز این دوره از مسابقات در سال 1388 و دارنده مدال طلای کشتی قهرمانی آسیا در سال 2009 است.

وی متولد 30 آذر 1366 در کلانشهر سراب استان آذربایجان شرقی است. خانواده خودش بعدها به تهران مهاجرت کرد و دوران جوانی را در تهران گذراند. میر در خانواده ای نه نفره بزرگ شد و دارای چهار خواهر و دو برادر است.

داستین جیسون کیست

«داستین جیسون»کانادایی در ایالت «بیرتیش کولومبیا» کانادا به دنیا امده است این فایتر mma دارای ۲۷ سال سن بوده قدی ۱۸۲ سانتیمتری دارد وزن او ۱۰۸ کیلوگرم میباشد و افتخارات زیادی را در کارنامه دارد و توانسته تا به حال ۷ پیروزی را کسب کند و فقط یک شکست در این سازمان را تجربه کرده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا