اخبار موسیقی

فیلم کامل مداحی به سبک گنگستر شهر آمل مولودی که واکنش های زیادی داشت

فیلم کامل مداحی گنگستر شهر آمل مولودی که واکنش های زیادی به همراه داشت

مداحی مولودی گنگستر شهر آمل که در فضای مجازی منتشر شده و ورد توجه کاربران قرار گرفته است مداحی که به سبک یک آهنگ معروف با لهجه مازندرانی خوانده شده است و برای مولودی حضرت عباس میباشد.

فیلم مداحی مولودی گنگستر شهر آمل

البته بارها روحانیون کشورمان تاکید کرده اند که نباید مداحال از آهنگ های سخیف الگو برداری کنند و بهتر است که خودشان صاحب سبک شوند و ملودی بسازند. به هر حال این مداحی علاقمندان خاص خود را دارند و کاربران این مداحی را پسندیده اند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی حاج علی فراهانی مداح و ذاکر

رجز خوانی خواننده سلام فرمانده ابوذر روحی بر علیه اغتشاشات و آشوبگران

این مداحی واکنش هایی را هم در پی داشته است و برخی از کاربران از این مداح انتقاد کرده اند در ادامه میتوانید این مولودی جنجال را تماشا کنید.

واکنش برخی کاربران به این مداحی را بخوانید

+ این ترانه های عامه پسند و اراذل اوباشی نتیجه کم کاری در حوزه موسیقی سالم و شاد هست خوب گروه های تخریب فرهنگی هم الگوهای خود رو توی چشم مردم می کنند که هدفشان … افسرده و ناامید و فاسد کردن مردمه الان هم دارن چوبش رو میخورن آمار و حوادث و پرونده ها و فیلم ها دیگه گویاست!

+ عده ای، واقعا نادان هستند ، که فرق یه آهنگ که بخشیش ، دارای محتوای نامناسب هست، رو با یه نوحه از هم تشخیص نمیدن ، در ضمن این نوحه شاد در فضای بزرگسالان آن هم با محتوای صحیح است،در حالی که ،دابسمش آن خانم معلم دارای محتوای نامناسب بود برای بچه های دبستانی ، تازه اون خانم بخشیده شد، حالا میفهم چرا سعودی نشنال بازوی فارسی عربستان سعودی راحت مردم رو با دروغ هاش فریب می‌دهد ،تا خر باشه خر سوار هم هست

+ دوستان بروبچ باهم رفیق باشید اقا هرکی دوست دارد گنگستر را گوش بده هرکی هم دوست نداره مداحی را گوش بده.خیلی مداحان بزرگ اصلا ریتم وملودی صداشون گرفته شده از خوانندگان بزرگ مجاز وغیر مجاز گرفته شده .

+ وقتی همچی مسخره بازی شده این مداح های تازه وارد بیسواد با اون شاعر خل مغزش اینارو تحویل منبر میدن،اون بزرگترهای مجلس هم بخاطره جذب جمعیت حاضرن هیئت به هر سمتی رفت بره،براشون مهم جمعیت هست…خاک تو سرشون که همچی رو بهم ریختن

واکنش مداح معروف به مولودی گنگستر شهر امل

نماینده بنیاد «دعبل خزایی» در استان فارس درباره موانع و چالش های حوزه شعر آیینی گفت: موانع اصلی دو چیز است که اگر کسی داشته باشد دیگر مانعی برایش نیست. بررسی عمیق تاریخ و به اصطلاح «قتل» و دوم ذوق و ارادت به بی گناه. اگر این دو را داشته باشند، کارهای شایسته انجام می شود. اما بعضی ها نه مطالعه دارند و نه شوق، فقط می خواهند حرفی بزنند تا امام حسین (ع) وارد عرصه شود، البته شعرشان ماندگار نیست.

وی سپس با اشاره به تحریفاتی که گاهی در اشعار آیینی مشاهده می‌شود، خاطرنشان می‌کند: «وقتی می‌گویم شعرها باید پشتوانه مطالعاتی باشد، به همین دلیل است. اگر شاعر پشتوانه داشته باشد وارد تحریف نمی شود. کسانی که در این زمینه تازه کار هستند، گاهی چیزهایی می گویند که در هیچ کجای تاریخ اتفاق نیفتاده است. باید خیلی مراقب این تحریف ها بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا