خبرهای ایران

فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش

فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری اسماعیل احمدی مراسم تشییع اسماعیل احمدی امروز شنبه در معراج شهدا برگزار شد بسیاری از مسئولان کشورمان در این مراسم حاضر بودند و ایشان را به خانه ابدی بدرقه کردند.

فیلم مراسم تشییع اسماعیل احمدی

بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان روز پنجشنبه در شهرستان بافت کرمان دچار سانحه شد و بعد از سقوط همه سرنشینان هلیکوپتر مجروح شدند که به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شدند اما متاسفانه اسماعیل احمدی معاون حوزه ریاست ورزش و مشاور وزیر ورزش به علت خونریزی زیاد درگذشت و حال سایر مجروحان وخیم است پیکر مرحوم اسماعیل احمدی با حضور بسیاری از مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون ها در معراج شهدا تشییع شد.

فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری اسماعیل احمدی

بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان عصر دیروز در شهر بافت کرمان دچار حادثه شد که اسماعیل احمدی معاون حوزه ریاست وزارت ورزش و جوانان جان به جان آفرین تسلیم کرد. پیکر او صبح امروز از کرمان به تهران منتقل شد و سپس از فرودگاه مهرآباد به معراج الشهدا رسید. پیکر احمدی به محوطه مخصوص برای انجام اقدامات قانونی پیش از آغاز مراسم تشییع برده شد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش و همسرش کیست

در این مراسم که در وزارت ورزش و جوانان انجام شد، پیکر تنها جانباخته سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش از جوار دو شهید گمنام تشییع و برای خاکسپاری به امامزاده چیذر تهران منتقل شد.

فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری اسماعیل احمدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا