خبرهای ایران

فیلم کامل کشف حجاب داروخانه تهرانپارس باعث پلمپ داروخانه شد

فیلم کامل کشف حجاب داروخانه تهرانپارس باعث پلمپ داروخانه شد

خانم محجبه ای در داروخانه منطقه تهرانپارس به متصدی داروخانه که کشف حجاب کرده بود تذکر داده که با واکنش تند این متصدی همراه شد ویدیویی از این درگیری لفظی بین آنها در فضای مجازی منتشر شد که منجر به پلمپ این داروخانه گردید متصدی داروخانه به خانمی که به او تذکر می‌دهد اهانت کرده و می‌گوید به همسرت بگو که اینجا بیاید و سه حوری را تماشا کند و سپس او را مسخره میکند ویدیو مکالمه آنها در فضای مجازی منتشر شد و دادستانی تهران دستور پلمپ داروخانه را صادر کرد.

کشف حجاب داروخانه تهرانپارس باعث پلمپ داروخانه شد

در ماده 22 مجازاتهای اسلامی آمده است چنانچه قاضی تشخیص بدهد می تواند حبس و شلاق متهم را به جزای نقدی تبدیل کند.
مجازات زنانی که بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عمومی ظاهر شوند حبس از 10 روز تا دو ماه و یا پرداخت جریمه نقدی از 50 تا 500 هزار ریال است.

همچنین ببینید: فیلمی که باعث اخراج خانم معلم قائمشهری شد

نیروی محترم انتظامی در بخش جرائم نقدی تخلفات رانندگی بسیار مصمم است و در شرایط جنگ اقتصادی، کماکان به جریمه نقدی ادامه می دهد و جریمه نقدی را به اقدامات بازدارنده غیر نقدی برای نمونه: منع از رانندگی به مدت یک ماه تا یکسال برای تخلفات مختلف در مرحله اول و ابطال گواهینامه در صورت تکرار تغییر نمی دهند تا با فرهنگ سازی از تخلفات و تلفات جانی جلوگیری شود. البته جرایم فرهنگی بازدارنده تر است خصوصا نسبت به ثروتمندان که می گویند خلاف می کنیم پولش را هم می دهیم!!. البته جرایم نقدی یک حسن دارد آن هم درآمد دولت و سازمان های مربوطه است.
حال:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا