اخبار هنرمندان

فیلم کشف حجاب مریم پالیزبان بازیگر سینما و تلویزیون (لانتوری) با عکس

فیلم کشف حجاب مریم پالیزبان بازیگر لانتوری سینما و تلویزیون با عکس های جنجالی، بازیگر دیگری نیز به جمع بازیگران که کشف حجاب کرده بودند پیوست،مریم پالیزبان بازیگر سینما کشف حجاب کرد را در این صفحه مشاهده فرمایید.

فیلم کشف حجاب مریم پالیزبان بازیگر سینما (لانتوری) با عکس

 کشف حجاب مریم پالیزبان بازیگر سینما

مریم پالیزبان که یکی از بازیگرهای فیلم های سینمایی مثل لانتوری و نفس عمیق می باشد با منتشر کردن یک پست در اینستاگرام کشف حجاب کرد.

فیلم کشف حجاب مریم پالیزبان بازیگر سینما (لانتوری) با عکس

مریم پالیزبان که در ۱۵ مهر ماه سال ۱۳۶۰ در ارومیه به دنیا می آید. شاعر و بازیگر می باشد ایشان فارغ التحصیل دکترای فلسفه و علوم انسانی از دانشگاه برلین در آلمان و لیسانس هنر های نمایش عروسکی از دانشگاه تهران می باشد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

فلیم / ملک موسو خواننده ترکیه موهای خود را تراشید برای مهسا امینی

کشف حجاب شبنم فرشادجو در کانادا بخاطر اعتراض جنجال به پا کرد

کشف حجاب کتایون ریاحی در اعتراض به مرگ مهسا امینی

واکنش محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت درباره (مهسا امینی)

خانم پالیزبان از دوران که در حال تحصیل بودن در رشته های هنری در دانشکده هنرهای زیبا کار تئاتر شروع کردن بعضی از کارهای تئاتر خودشون کارگردانی کردند و در کارهای گروهی نیز تجربه دارد.

فیلم کشف حجاب مریم پالیزبان بازیگر سینما (لانتوری) با عکس

در زمینه تئاتر یکی از کارهای خانم پالیزبان که در فرهنگسرای نیاوران به نمایش درآمد نمایشنامه نیمروز خواب آلود بود یه خانم پالیگان به عنوان میکنه و آقای نوید میهن دوست که دستیار آقای پرویز شهبازی بودند، در آنجا حضور داشتند و بازی بنده را دیدن و برای باز در فیلم نفس عمیق در سال ۸۲ از من همکاری خواستند.

فیلم کشف حجاب مریم پالیزبان بازیگر سینما (لانتوری) با عکس

مریم پالیزبان در سال ۸۱ به آلمان می رود از اولین فیلمی که بازی می‌کند او در آلمان ازدواج میکند و تشکیل خانواده می دهد مریم پالیزبان مدتهاست که از ایران دور است اما هیچ گاه دوری از ایران نتوانسته در کارهای او خط شی وارد کند و همیشه در غذای هنری خودش مشغول کار بوده است.

همچنین ببینید :

علی دایی ممنوع التصویر میشود علت ممنوع تصویری؟

فیلم کامل سکته قلبی مهسا امینی دوربین مداربسته گشت ارشاد

فیلم کشف حجاب مریم پالیزبان بازیگر سینما (لانتوری) با عکس مریم پالیزبان در سال ۹۱ در فیلم لرزاننده چربی کاری که کارگردانش های محمد شیروانی بود بازی میکند این فیلم برنده جایزه جشنواره بین‌المللی فیلم روتردام میشود.

فیلم کشف حجاب مریم پالیزبان بازیگر سینما (لانتوری) با عکس اما در ایران مجوز پخش برای نمایش این فیلم داده نشد و فیلم لرزاننده چربی توقیف شد مریم پالیزبان بعد از ده سال از اولین بازی خودش به سینما برگشت و در فیلم لانتوری نقش آفرینی کرد.

فیلم کشف حجاب مریم پالیزبان بازیگر سینما (لانتوری) با عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا