اخبار هنرمندانبیوگرافی

فیلم کشف حجاب جنجالی و اعتراضی همسر برزو ارجمند حمایت از اغتشاشات +بیوگرافی پارمیس زند

کشف حجاب کردن همسر برزو ارجمند و همراهی خودش و منتشر کردن فیلمش نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده و نیز مانند برخی دیگر از ورزشکاران و فوتبالیست ها  به  بهانه به وقایع اخیر در ایران واکنش نشان داده را دراین صفحه مشاهده کنید.

کشف حجاب کردن همسر برزو ارجمند و همراهی خودش

کشف حجاب همسر برزو ارجمند

فیلم های از کشف حجاب  همسر برزو ارجمند که باعث جنجال زیادی شده است. برزو ارجمند که با  همراهی همسرش خانم پارمیس زند با منتشر کردن یک فیلم در حمایت از اعتراضات آمده و همسر برزو ارجمند پارمیس زند در آن فیلم کشف حجاب کرده است در فیلمی که برزو منتشر کرده است ترانه برای تو کوچه رقصیدن از شروین حاجی پور که مدتی پیش در بازداشت به سر می‌برد و به به قید وثیقه آزاد شده بود همخوانی می کردند.

بیوگرافی پارمیس زند

همسر برزو ارجمند پارمیس زند می باشد که در ۲۰ خرداد سال ۵۳ در تهران به دنیا آمده ایشان از گریمور ها و چهره پردازان سینما و تلویزیون کشورمان می باشد. پارمیس زند در رشته تئاتر تحصیل کرده است و با گرایش صحنه و لباس لیسانس خدا گرفته و فارغ التحصیل می شود و بعد از آن آن به کار پردازی مشغول می شود.

همچنین ببینید :

فیلم کشف حجاب‌ آبان عسکری (همسر محمد کارت) سریال یاغی،عاطی

کشف حجاب شبنم فرشادجو در کانادا بخاطر اعتراض جنجال به پا کرد

پارمیس زند در مورد مهاجرت کردن شان به آمریکا چه می گوید که برخی از اقوام من در آمریکا بودند و من احساس کردم فرصت خوبی است که به آنجا بروند تا چند دوره کاری را طی کنند برای همین دلیل است که برای مدتی به آمریکا مهاجرت کردند.

کشف حجاب کردن همسر برزو ارجمند و همراهی خودش

ماجرای ازدواج

برزو ارجمند و پارمیس زند در سال ۹۰ با همدیگر ازدواج می کنند و ثمره این ازدواج به فرزند پسری به نام جان یار که در سال ۹۲ متولد شده است. پارمیس زند در مورد آشنایی و ازدواج با برزو در یک دانشکده بودیم که بر ۲ در رشته بازیگری و من هم در رشته طراحی صحنه درس می خواندیم و همکاری های باهم داشتیم .

کشف حجاب کردن همسر برزو ارجمند و همراهی خودش

بعد از مدتی من از ایران رفتم و وقتی که برای مدت کوتاهی به ایران برگشتم دوستانم و همچنین برزو برای دیدن من آمده ام برزو بعد از دیدن من و  حدود نیم ساعت از آمدن ایشان خیلی بی پرده به  من گفت با من ازدواج می کنی من هم با خنده جواب دادم شوخی می کنی و در کمی فکر کردم و گفتم بله

بیوگرافی برزو ارجمند

برزو ارجمند که در هفتم تیرماه سال ۵۴ در مشهد به دنیا می آید، یکی از بازیگران سرشناس و مطرح سینما و تلویزیون و تئاتر کشورمان می باشد، برزو در کار خوانندگی فعالیتش داشته است برزو ارجمند مدرک کارشناسی خودشو از دانشکده هنر و معماری در رشته بازیگری و کارگردانی گرفته است.

 

کشف حجاب کردن همسر برزو ارجمند و همراهی خودش

پدر برزو ارجمند انوشیروان ارجمند بودکه استاد بسیار خوبی برای برزو بود خواهر برزو نیز بهار ارجمند یکی از بازیگران تئاتر می باشد و همسر او پارمیس زند یکی ازچهره پردازان کشور می باشد برزو ارجمند توانست جایزه بهترین بازیگر را برای نقش آفرینی در سریال هایی مثل مشق عشق و همچنین یک وجب خاک نصیب خود کند او کاندید بهترین بازیگر برای بازی در سریال قهوه تلخ نیز شده است.

کشف حجاب کردن همسر برزو ارجمند و همراهی خودش

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا