خبر ورزشی

قول عجیب جواد خیابانی ایران آمریکا را ببرد ریش و سبیل و موهایم را از ته می تراشم

قول عجیب و غریبی که جواد خیابانی در یک برنامه زنده در مورد بازی ایران و آمریکا می دهد.

قول عجیب جواد خیابانی

قول عجیب جواد خیابانی

جواد خیابانی در یکی از برنامه‌های شبکه ورزش که به صورت زنده پخش می شد گفت اگر تیم ما بتواند آمریکا را ببرد سبیل و ریش و موهایم را از ته می تراشم.

شما می توانید فیلم این گفتگو را در ادامه ببینید:

جواد خیابانی یکی از مجریان و گزارشگران پیشکسوت ورزشی کشورمان می باشد که در تاریخ ۲۷ آبان سال ۴۵ در کرج به دنیا آمده است.

در رشته دکترای آسیب شناسی ورزشی فارغ التحصیل شده و دارای دو فوق لیسانس مدیریت رسانه و همچنین مدیریت استراتژیک می باشد و همچنین لیسانس مهندسی متالوژی و کارشناسی تربیت بدنی دارد.

پدر جواد خیابانی انباردار اداره اصلاح بد در کرج بوده است و مادرش خانه‌دار

او در کرج و در یک خانواده ۸ نفره به دنیا آمده است
پدر و مادر جواد خیابانی تبریزی می باشند اما در کرج به دنیا آمده اند که اصالتی آذری دارند.
آنها تا زمانی که جواد خیابان ۶ سال داشته است در کرج بودند و بعد از آن در سال ۱۳۵۱ به تهران آمدند جواد خیابانی شاگرد اول کلاس شان بوده است.

در سن ۲۳ سالگی به عنوان معلم هنرستان در درس های فنی به استخدام وزارت آموزش و پرورش در می آید و در هنرستان رجایی بندرعباس به مدت ۲ سال معاون آموزشی (ناظم )بوده است.

جواد خیابانی در سال ۷۱ در برنامه آنچه شما خواسته اید از علاقمندان در رشته گزارشگری فوتبال دعوت می کند که برای حضور در صدا و سیما تست بدهند و نامه بنویسند

جواد خیابانی بعد از دیدن آن برنامه نامه  ای به صداوسیما می نویسد و در آن نامه چنین می گوید که حرف های تان راست نیست دست از این کارها بردارید وارد شدن به تلویزیون پارتی می خواهد.

تهیه کننده آن برنامه در یک واکنش جالب بعد از خواندن نامه خیابانی به او زنگ می زند و به او می‌گوید که تحت تاثیر حرف های نوشته شده در نامه اش قرار گرفته است و باید از او تست گزارشگری بگیرد از این رو جواد خیابانی را  برای انجام دادن تست به صدا و سیما دعوت می کند

جواد خیابانی برای انجام تست در آذر ماه سال ۱۳۷۱ برای اولین بار برنامه اجرا کرد برنامه که مسابقه فوتبال بود و در نهایت بعد از تست و در وارد عرصه گزارشگری می شود.

در آخرین بازی پلی آف جام جهانی ۱۹۹۸ دیدار ایران و استرالیا که به حماسه ملبورن معروف شده بود برای جواد خیابانی حکم سکوی پرتابی برای شهرت داشت.جواد خیابانی در خرداد ۷۷ لقب غزال تیزپای آسیا را به خداداد عزیزی می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا