خبر حوادث

فیلم کامل لحظه درگیری با چاقو و شهادت دانیال رضازاده و حسین زینال زاده بسیج

فیلم کامل لحظه شهادت و درگیری شهید حسین زینال زاده و دانیال رضازاده بسیجی در مشهد را ببینید.

فیلم کامل لحظه شهادت و درگیری شهید حسین زینال زاده و دانیال رضازاده بسیجی

شهادت شهید حسین زینال زاده و دانیال رضازاده

فیلم کامل لحظه درگیری با چاقو خوردن شهادت شهید حسین زینال زاده و دانیال رضازاده بسیجی در یکی از خیابان شهر مشهد که از آنها منتشر شده است کلیپ هولناک و دلخراش از شهادت دو بسیجی مشهد را ببینید.

شهید دانیال رضازاده و حسین زینال زاده  دو بسیجی مشهدی بوداند که روز گذشته 26 آبان مورد حمله وحشایانه یکی ازاوباش و اراذل  قرار گرفت و به شهادت رسیدند. در فیلم و ویدیو منتشر شده از دوربین های مداربسته یک مغازه آنجا درگیری حسین زینال زاده با یک اوباش و  اراذل را نشان می‌دهد که در حال چاقو زدن و قمه به او می باشد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

سرهنگ پاسدار رضا الماسی کیست ماجرای شهدا و ترور در بوکان + عکس

فیلم کامل شکنجه آرمان علیوردی بسیجی و لحظه به شهادت رسیدن در اکباتان

فیلم لحظه شهادت فرمانده اطلاعات سپاه زاهدان (سیستان و بلوچستان)

حسین براتی کیست فیلم کامل لحظه شهادت هولناک جوان بسیجی و مشهدی

لحظه درگیری خونین و شهادت شهید حسین زینال زاده در حالی که حسین زینال زاده در روی زمین افتاده بود یک اوباش و ارازل در حال ضربات چاقو به ایشان می باشد از سوی دیگر دانیال رضازاده برای کمک و نجات دادن دوستش وارد درگیری میشود که  یک ضربه چاقو به گردن و صورت دانیال رضازاده می کوبد که متاسفانه بعد از دقایقی به علت خونریزی و به خاطره شاهرگ گردن و خونریزی بسیار زیاد به شهادت میرسند.

فیلم کامل لحظه شهادت و درگیری شهید حسین زینال زاده و دانیال رضازاده بسیجی

فرماندار مشهد درباره این اتفاق ناگوار می‌گوید که بعد از حضور نیروهای پلیس و امنیتی آشوبگران و اغتشاشگران متفرق شدند اما بعضی از آنها با چاقو و قمه با بسیجی ها درگیر شدند که دو بسیجی در این بین به شهادت رسیدند.

همچنین تعدادی از اوباش و اراذل با تهدید بازاریان و کسبه ها آنها را مجبور کردند که مغازه های خود را تعطیل کنند.لازم به ذکر است که شهید حسین زینال زاده در سال ۱۳۷۸ به دنیا آمده است و در رشته الکترونیک تحصیل می کرد و مدتی در منطقه سه ناحیه ابوذر به عنوان بسیجی حضور داشت.

فیام و ویدئو| مردم مشهد در محل شهادت حسین زینال‌زاده و دانیال رضازاده را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا