بیوگرافی

ماجرای ازدواج صدف طاهریان و پویان مختاری + بیوگرافی با عکس

ماجرای ازدواج صدف طاهریان و پویان مختاری + عکس انتشار عکس های لو رفته از پویان مختاری همراه صدف طاهریان رابطه عاشقانه صدف طاهریان و پویان مختاری و عکسا و فیلم ها را در این صفحه مشاهده فرمایید.

ماجرای ازدواج صدف طاهریان و پویان مختاری

صدف طاهریان و پویان بعد از منتشر کردن عکسهای از خود در شهرک رنو بیو که در کشور ایتالیا وجود دارد باعث این شدن که نگاها به این حضور مشترک در یک مکان جلب شود آنها که در آخرین عکس را عمومی کردند و در مورد رابطه عاشقانه خود خبر میدهند آنها با رسانه کردن این عکس عمدتاً هدف مشخصی دارند.

ماجرای ازدواج صدف طاهریان و پویان مختاری

تمام وقایع رخ داده در مورد صدف طاهریان پویان مختاری یکی از چهره های حاشیه ساز و جنجالی با منتشر کردن عکسی از رابطه خود با یکی از چهره های بازیگری زن در ایران باعث جنجال و حاشیه ساز شدن ماجرا شد پویان مختاری که در سایت های قمار فعالیت دارد رابطه با برخی از چهره های معروف مثل نیلی افشار و چند نفر دیگر از چهره های معروف خبرهای جدید را منتشر می کند.

همچنین ببینید : پیام عاشقانه الناز شاکردوست به پارسا پیروزفر

و کمتر کسی به این رابطه اعتقاد دارد صدف طاهریان دو سال از پویان مختاری بزرگتر است یعنی طاهریان متولد سال ۶۷ و مختاری متولد سال ۶۹ میباشد صدف طاهریان که بعد از ‌آفرینی‌های که داشته باش آر دادن فساد و فحشا در پشت پرده سینمای ایران از ایران مهاجرت کرده و به ترکیه می‌رود.

همچنین ببینید: همسر مهرآوه شریفی نیا کیست؟ آیا طلاق گرفته است؟

پویان مختاری که در ابتدای کار برای به شهرت رسیدن با نیلی افشار و کارش را شروع میکند بعد از مدت زمانی با ریحانه پارسا دوست میشود و بعد از آن با آناشید و بعد از آن با یک مدل روسی به نام داریا رادین با رابطه برقرار می کند که در آخر با خیانتی که به آن میکند این رابطه به جدایی ختم می شود.

ماجرای ازدواج صدف طاهریان و پویان مختاری

پویان مختاری تحت تعقیب پلیس ایران می باشد اتهام این است که یکی از سرشاخه های اصلی شبکه های شرط بندی میباشد بعد از دستگیری میلاد حاتمی حضور در ترکیه را ندارد با پاسپورت های کشورهای ایتالیا و اسپانیا در آن کشورها زندگی می کنند.

ماجرای ازدواج صدف طاهریان و پویان مختاری

بیوگرافی صدف طاهریان جریان ازدواج و طلاق عکسهای جنجالی منتشر شده صدف طاهریان که در سی‌ام تیرماه ۱۳۶۷ در تهران به دنیا می آید بازیگر سینما و تلویزیون میباشد همچنین مدل می باشد صدف طاهریان که فعالیت‌های سینمایی و هنری خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است برای اولین بار در فیلم هیچ کجا هیچ کس شروع به فعالیت هنری می کند.

ماجرای ازدواج صدف طاهریان و پویان مختاری

فیلم هایی مثل پس کوچه های شمرون عصر یخبندان سلام بر عشق بازی کرده صدف طاهریان به دنبال حاشیه ها و حرفهای که زده میشد در سال ۹۴ در قرآن ماه با انتشار چند بدون حجاب در صفحه اینستاگرامش باعث به وجود آمدن حاشیه‌های شد.

همچنین ببینید : ایرنه پاپاس بازیگر نقش هند جگرخوار درگذشت

صدف طاهریان در تله فیلم ها فیلم های دارکوب و تلفن همراه نیز بازی کرده است بعد از اینکه از ایران مهاجرت میکند در رشته مدلینگ شروع کار میکند طاهریان با شرکتهای  آرایشی و بهداشتی نیز همکاری‌هایی به عنوان مدل داشته است او در سال ۲۰۱۶ با یکی از بزرگترین فروشگاه های مراقبت های بهداشتی و زیبایی که در آسیا مطرح و شناخته شده است به نام شرکت واتسون قراردادی به عنوان مدل می دهند و با آن شرکت همکاری می کند عکس ها و تصاویر صدف طاهریان در روی مجله های زیبایی و مدل در خارج از کشور استفاده می‌شود.

ماجرای ازدواج صدف طاهریان و پویان مختاری

هم اکنون در ترکیه زندگی می کند صدف طاهریان با کارگردان‌های مثل ابراهیم شیبانی سعید اسدی رضا غفاری اعتبار کامران قدکچیان محسن توکلی و مصطفی کیایی همچنین علی پناهی مجد همکاری‌هایی در رابطه با بازیگری داشته است.

او که در فیلمهای کوتاه نیز نقش آفرینی کرده مثل برای همسرم.. حضور داشته فیلم هایی مثل قرار بعدی همانجا.. موارد مشکوک.. مثل یک خواب و برخی دیگر از فیلم ها بازی کرده است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا