خبر جدیدخبرهای ایران

ماجرای بازداشت و احضار جنجالی حسن عباسی چیست؟ بر علیه فوتبالیست ها

ماجرای بازداشت و احضار جنجالی حسن عباسی چیست؟ بر علیه فوتبالیست ها، احضار کردن حسن عباسی اظهاراتی که بر علیه فوتبالیست ها دادند باعث دردسر شده را در این صفحه مشاهده فرمایید.

ماجرای بازداشت و احضار جنجالی حسن عباسی

ماجرای بازداشت و احضار جنجالی حسن عباسی

طبق گزارش‌های رسیده شده از منابع خبری در توییتری از احضار کردن آقای حسن عباسی به خاطر اظهاراتی که در مورد فوتبالیست ها این نظریه پرداز بیان کرده است خبر داده‌اند و طبق بررسی‌های انجام شده احتمال دارد که این تحلیلگر مسائل سیاسی بازداشت شود.

ماجرای بازداشت و احضار جنجالی حسن عباسی

در برخی از رسانه ها بعد از حاشیه های به وجود آمده به دنبال سخنان تحریک آمیز و تند آقای حسن عباسی که یکی از سخنرانان معروف می باشند احضار شده اند.

همچنین ببینید :

فیلم کامل صحبت های حسن عباسی درباره زن و همسران فوتبالیست ها

بیوگرافی سعیدرضا عاملی از آمریکا تا روحانیت حوزه علمیه + سوابق و خانواده

حسن عباسی به دنبال سخنرانی های جنجالی خود که در میان مردم انجام داده اقداماتی که بازیکنان فوتبال با همکاری علی کریمی در حمایت کردن از اغتشاشات و آشوب های بعد از فوت مهسا امینی را به شدت محکوم کردند.شایعات و حرف و حدیث در مورد اینکه آقای حسن عباسی را بازداشت کردند در فضای مجازی بین کاربران دست به دست می شود.

حسن عباسی که در سال ۱۳۴۵ در شهر ازنا به دنیا می‌آید یکی از نظریه پردازان و سخنرانان کشور می باشد که ریاست اتاق فکر یا “اندیشکده یقین” را مدیریت می کند.برای نخستین بار در سال ۲۰۰۳ در یکی از برنامه های مخصوص و ویژه تلویزیون دولتی ایران حاضر شده و به عنوان یک تحلیلگر به مسائل سیاسی و استراتژیک معرفی می شود.

ایشان از حزب سیاسی اصولگرا میباشند، حسن عباسی در سال ۲۰۱۱ عضو هیئت داوران جشنواره جهانی فیلم فجر بودن و همچنین مدرس کنفرانس بین المللی هالیوودیسم در سال ۲۰۱۳ نیز بوده اند.حسن عباسی به دلیل تئوری های توطئه آش که در مورد طیف های وسیعی از موضوعات مانند فلسفه تاریخ فرهنگ اقتصاد سیاست سینما دارد شناخته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا