خبر حوادث

ماجرای حکم اعدام میلاد اشرفی و منوچهر شهبندی اعضای شبکه اراذل و اوباش

جریان حکم اعدام میلاد اشرفی منوچهر شهبندی،شاهین ایمانی و حسین اردوخانزاده چیست.قرار است حکم اعدام‌ این چهار نفر به زودی اجرا شود.

ماجرای حکم اعدام میلاد اشرفی و منوچهر شهبندی اعضای شبکه اراذل و اوباش

حکم اعدام اعضای شبکه اراذل و اوباش

این اشخاص با حضور در آشوب‌های خیابانی و اغتشاشات و همچنین به جرم آدم ربایی و همکاری کردن با رژیم صهیونیستی به مجازات اعدام محکوم شده اند.چندی پیش خبری از سوی سازمان سپاه منتشر شد که اعلام شده بود برخی از ارازل واوباش دستگیر شده اند که با رژیم صهیونیستی همکاری داشته اند و آنها از طرف اسرائیل اقدام به آشوب و اعتراض و خرابکاری در کشور میکردند.

ماجرای حکم اعدام میلاد اشرفی و منوچهر شهبندی اعضای شبکه اراذل و اوباش
آنها باعث تخریب و سرقت اموال عمومی و شخصی مردم شده بودند و طبق گفته های سپاه آنها اقدام به آدم ربایی نیز کرده بودند اما سپاه پاسداران توانست در یک عملیات ویژه آنها را شناسایی و سپس بازداشت کند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

سهند نورمحمدزاده کیست و حکم اعدام و جرم سهند نورمحمدزاده

عباس دریس کیست؟  و دلیل و ماجرای حکم اعدامش

اعدام سامان یاسین خواننده رپ اهل کرمانشاه کیست و جرم

فیلم دادگاه پرونده شهید عجمیان برای ۱۵ متهم پرونده افساد فی الارض

شهادت احمد صالحی سرباز گمنام امام زمان عج در زابل

طبق گفته سپاه آنها از طریق بعضی از افسران رژیم صهیونیستی سلاح تهیه کرده اند و با حمله به نیروهدی امنیتی اقدام به ادم ربایی نیز میکردند آنها بابت کارهایشان از اسرائیل دستمزد به صورت ارز دیجیتال دریافت میکردند.روابط عمومی سازمان سپاه پاسداران میگوید اینها همکی دارای سوسابقه بوده اند و با افسران اسرائیلی برای برهم زدن امنیت کشور و اقدامات خرابکارانه در ارتباط بوده و بابت کارهیشان پول میگرفتند.

ماجرای حکم اعدام میلاد اشرفی و منوچهر شهبندی اعضای شبکه اراذل و اوباش
بعد از اینکه آنها بازداشت شدند تحویل مراجع قضایی کشور داده شدند و بعداز طی شدن روال قانونی پرونده حالا به اعدام محکوم شده اند.حکم آنها به دیوان عالی کشور ارسال شده است.پرونده در شعبه نهم دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار گرفت و در آخر رای نهایی برای هفت نفر از متهمان صادر شده است.

بنابراین طبق رای نهایی صادر شده از دیوان عالی کشور ؛متهمان ردیف اول تا چهارم پرونده با نامهای شاهین ایمانی محمود آباد؛میلاد اشرفی آتباتان؛منوچهر شهبندی وحسین اردوخانزاده به جرم همکاری اطلاعاتی با اسرائیل و اقدام به آدم ربایی به اعدام محکوم شده اند.و سه متهم دیگر این پرونده ؛طبق جرایمی از قبیل همکاری در آدم ربایی،ارتکاب جرم بر ضد امنیت ملی کشور و نگهداری اسلحه به ۵ تا ۱۰ سال زندان محکوم شده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا