اخبار هنرمندان

ماجرای رابطه سروش هیچکس و همسرش با مجاهدین توسط اشکان فدایی لو رفت

ماجرای رابطه سروش لشکری رپر معروف به هیچکس و همسرش با مجاهدین که توسط اشکان فدایی متهم شده است و سروش هیچکس این اتهام را رد میکند.

ماجرای رابطه سروش هیچکس و همسرش با مجاهدین توسط اشکان فدایی لو رفت

ماجرای رابطه سروش هیچکس و همسرش با مجاهدین

حسین فدایی از خواننده‌های مطرح رپ، طی ساعات گذشته مدعی ارتباط سروش هیچکس با گروهک منافقین شده است، او تصاویری از پدر و مادر همسر سروش هیچکس، منتشر کرده که عکس‌هایی از سران منافقین همراه خود دارند. حالا و ساعتی پیش هیچکس در متنی که منتشر کرده می‌گوید که خودش و همسرش مخالف گرایش پدر و مادر همسرش هستند، او خود را یک دموکراسی‌خواهِ لیبرال معرفی کرده. گفتنی‌ست این جدل در میان طرفداران رپ فارسی بسیار بحث‌برانگیز بوده.

ماجرای رابطه سروش هیچکس و همسرش با مجاهدین توسط اشکان فدایی لو رفت

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، اشکان فدایی رپر معاند با انتشار توئیتی از یک راز بزرگ در جبهه ضد انقلاب پرده برداری کرد. فدایی با بیان اینکه علت جدایی سروش هیچکس از «گروه رپ ملتفت» ارتباط او با سازمان منافقین خلق است از نقش آزاده اکبری، همسر هیچکس، به عنوان عامل ارتباط با گروهک تروریستی مجاهدین خلق خبر داد.  چندی پیش رعنا رحیم‌پور، مجری مستعفی بی‌بی‌سی فارسی هم گفته بود که در جریان اغتشاشات اخیر 400 هزار دلار برای سروش لشکری (هیچکس) واریز شده است.

«هیچکس» در جریات اغتشاشات اخیر یکی از سلبریتی‌هایی بود که در شبکه‌های اجتماعی، جوانان را به مبارزه مسلحانه دعوت می‌کرد و آموزش ساخت کوکتل مولوتوف می‌داد. او در توئیت های دیگری از کشورهای خارجی خواسته بود تا علاوه بر قرار دادن نام سپاه پاسدارن در لیست تروریستی، به ایران حمله نظامی کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا