خبر ورزشی

ماجرای سربازی علیرضا بیرانوند و فرار او از سربازی

ماجرای سربازی علیرضا بیرانوند و فرار او از سربازی شوک باورنکردنی که به تیم پرسپولیس و علیرضا بیرانوند باید به سربازی برود و واکنشی در مقابل این حواشی چه می باشد ؟ در فضای مجازی و اینستاگرام داغ ترین خبر بین هواداران تیم پرسپولیس و تیم ملی شده است را در این صفحه مشاهده فرمایید.

ماجرای سربازی علیرضا بیرانوند و فرار او از سربازی

ماجرای سربازی علیرضا بیرانوند و فرار او از سربازی

در کمال ناباوری علیرضا بیرانوند طبق قانون باید به سربازی برود و جز سرباز فراری محسوب می شود و شوک باورنکردنی به تیم پرسپولیس وارد شده علیرضا بیرانوند باید خود را در مهرماه به نظام وطیفه معرفی کند و به سربازی برود.

ماجرای سربازی علیرضا بیرانوند و فرار او از سربازی

ظاهراً روزهای دشواری برای دروازه بان ملی پوش ایران علیرضا بیرانوند در راه است تیم پرسپولیس که هم اکنون صدرنشین لیگ برتر کشور میباشد ظاهراً روزهای سختی را پیش رو خواهد دید تیم پرسپولیس که در این فصل یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر می باشد تمام توانش را به کار برده که در پایان فصل به هدفی که در سر دارند برسند. و قهرمان لیگ بشوند به نظر می‌رسد که این موضوع خیلی ساده نباشد .اولاً که در این فصل تیم های زیادی برای رقابت های جدی و کسب امتیاز های بالا حضور دارند و از همین الان هواشناسی زیاد به سراغ تیم پرسپولیس آمده است شاید هیچ کدام به اندازه سربازی رفتن علیرضا بیرانوند آنها را درگیر نکرده است .

همچنین ببینید : بیوگرافی کارلوس کی روش و همسرش و فرزندان + عکس جوانی و قدیمی

در ایران ورزشی چنین نوشته شده است که هواداران استقلال طلب داشته و علیرضا بیرانوند باید از اول مهرباید به سربازی برود حالا استقلالی ها موضوعی دارند که بر روی آن مانور کنند آن هم سربازی رفتن علیرضا بیرانوند میباشد و ما میدانیم که برابر قانون دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس باید از اول مهر ماه به خدمت سربازی برود و حداقل باید یک فصل و نیم برای تیم بازی کند.

همچنین ببینید : ماجرای کامل خیانت همسر فرانچسکو توتی / ایلاری بلازی کیست

عکس العمل استقلالی ها

استقلالی ها می گویند اگر به روند ۹ سال تحصیل کرده بودند و مدرک کارشناسی ناپیوسته هم گرفته باشد الان حدود ۳۰ سال دارد و باید به سربازی برود.آنها بازگو کردن این نکته که قانون معافیت متاهلین بالای ۳۰ سال که دارای فرزند فرزند را مجلس هنوز تایید نکرده است با زوم کردن به این که علیرضا بیرانوند باید به سربازی برود باعث به وجود آمدن حواشی زیادی شدن آنها می‌گویند اگر مدارک وحید امیری را هم در موردش تحقیق کنند او نیز باید به سربازی برود.آنها می گویند جام جهانی و حضور بیرانوند باعث نمی‌شود که این بازیکن به سربازی نرود حالا باید دید که واکنش علیرضا بیرانوند در مقابل این حواشی چه می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا