خبر جدیدگوناگون

فایل صوتی جنجالی مدیر مدرسه شریعتی بندرعباس تهدید دانش آموزان با پلیس

ماجرای فایل صوتی تهدید دانش آموزان مدرسه شریعتی بندرعباس توسط مدیر را در صفحه لردخت ببینید.

ماجرای فایل صوتی تهدید دانش آموزان مدرسه شریعتی بندرعباس توسط مدیر

فایل صوتی تهدید دانش آموزان مدرسه شریعتی بندرعباس

در مورد اینکه این فایل صوتی مربوط به چه کسی میباشد،تنها به گزارشهای از رسانه‌های ضد انقلاب رسیده است نمی توان استناد کرد چون این رسانه‌ها برای عصبانی کردن و خشمگین کردن و همچنین بدنام کردن نظام به حال دست به همه کاری زده است و هر کاری از دست شان بر می آید برای رسوا کردن و بد جلوه دادن جمهوری اسلامی انجام خواهند داد.

فیلم اتفاقات و جزییات مدرسه شاهد اردبیل دانش آموز دختران

درحالی فایل صوتی در شبکه های فضای مجازی باعث شده که توجه بسیاری از کاربران به این فایل جلب شود اما هنوز کسی از درست بودن یا درست نبودن این موضوع اطلاع ندارم لازم به ذکر است که گفته شود در این روزهای گذشته شده شبکه های ضد انقلاب و فارسی زبان خارج از کشور تلاش خود را برای اینکه این آشوب ها و اغتشاشات را به مدارس کشور بکشاند با تحریک دانش آموزان و تشویق کردن آنها به اعتراضات علیه حجاب اجباری و مسئولان کشور تلاش شان را کرده اند.

جریان فایل صوتی منتشر شده از مدیر مدرسه شریعتی در بندرعباس چیست؟ تعطیل دانش آموزان توسط مدیر به تازگی فایلی صوتی از خانم طالب زاده مدیر یکی از مدارس دخترانه بهنام شریعتی در بندرعباس حواشی و جنجال های زیادی را به دنبال داشته است.

این فایل در شبکه های ضد جمهوری اسلامی و رسانه های معاند انتشار پیدا کرده است و در آن این صدا را به مدیر مدرسه شریعتی بندرعباس نسبت دادند که در آن مدیر مدرسه دختران دانش آموز را تهدید می کند که اگر شعار علیه مسئولان بدهند نیروهای امنیتی باخبر کرده دانش آموزان را به ماموران می سپارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا