خبر جدید

ماجرای فیلم مراسم خواستگاری حافظیه شیراز + واکنش ها

مراسم خواستگاری حافظیه شیراز واکنش های زیادی را به همراه داشته است پسری که از دختر مورد علاقه خود در کنار ارامگاه حافظ خواستگاری کرده و با تشویق حاظران در محل همراه شد .

ماجرای فیلم مراسم خواستگاری حافظیه شیراز + واکنش ها

بعد از انتشار این ویدیو استاندار فارس واکنش نشان داده و دستورات قهریه ای را صادر کرده است.

ماجرای فیلم مراسم خواستگاری حافظیه شیراز

استاندار فارس در واکنش به این اتفاق از برخورد قاطع با رفتارهای قانون شکنانه در شیراز و سراسر استان خبر داد. محمدهادی ایمانیه در این خصوص اظهار داشت: اجازه عدم رعایت یا رفتار غیرقانونی در استان های شیراز و فارس را نخواهیم داد.

وی ادامه داد: در پرونده حافظیه شیراز بر اساس تصمیم مراجع قضایی، مدیر مجتمع خاطره و دو نفر که خلاف شرع و موازین رفتار کردند امروز تعیین تکلیف می شوند و مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان. استان نیز تا زمان تعیین تکلیف مجاز به حضور در محیط خواهد بود. هیچ کارکرد اداری ندارد. حضور مدیر کل دارایی تا اطلاع ثانوی جهت انجام تحقیقات تکمیلی مقام قضایی ممنوع است. لازم به ذکر است دو نفر از مدیران مجتمع مذکور نیز دستگیر شدند.

به نقل از برنا، بر اساس ویدئوهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، مردی در آرامگاه حافظ در حالی که زانو می‌زند از دختری بدون حجاب اجباری خواستگاری کرده و به او حلقه می‌دهد. دختر هم پیشنهاد خواستگار را پذیرفته و او را در آغوش می‌گیرد.

براساس تصمیم مقامات قضایی، مدیر مجموعه حافظیه و دو نفری که رفتارهای خلاف شرع و هنجارشکنانه داشته‌اند، امروز تعیین تکلیف خواهند شد و مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان نیز تا مشخص شدن پرونده اجازه حضور در محیط اداری را ندارد.

همچنین ببینید:

تصاویر و فیلم ازدواج و عروسی الناز حبیبی با علی انصاریان

استوری ژیلا صادقی و خط و نشان برای همکاران خانم که اموال همسرش را براورد

چند وقت پیش در پی انتشار تصاویری از مسابقات دوومیدانی در شیراز و حضور زنان بی‌حجاب در این مسابقه در حاشیه برگزاری روز شیراز صیامی، رئیس فدراسیون دوومیدانی، از سمت خود استعفا کرد.

واکنش ها

شیما: مدیر حافظیه رو برکنار کردین چون اونجا یکی از یکی خواستگاری کرده؟! بالاخره ازدواج کنیم بچه دار شیم یا به قول کلاه قرمزی خالی خالی بچه دار شیم؟؟؟ تازه خواستگاری آسان بوده خرج میوه شیرینی و گل اینام نداشته!

بهار: تو حافظیه یه پسر زانو زده از دختر خواستگاری کرده مدیر حافظیه بازداشت شده. از اینجا تا شیراز :))))))))))

مانلی: اینکه خیلی اتفاق قشنگیه !! چرا دستگیری؟!

ممد پوری: یه پسری از یه دختری تو حافظیه شیراز خواستگاری کرده، مدیر مجموعه، مسئول مربوطه و معاون شهردار و همه رو معلق کردند، تا استاندار و وزیر کشور هم داشتند می‌رفتند، مردم گرفتار نون شب‌اند تا حالا یک نفر رو برای گرونی برکنار نکردند

گورخر بدون راه راه: شیراز میخوان بافت قدیمی رو تخریب کنن به خودشون گفتن چطور حواس مردم رو پرت کنیم. آفرین؛ به خواستگاری تو حافظیه ری اکشن شدید نشون بدیم.

نرگس: حالا توی این وانفسا، دو نفرم پیدا شدن یه حلقه دستِ هم کنن برن سر زندگیشونا! اگه گذاشتین

علفزار: تو حافظیه یه آقایی از یه خانومی خواستگاری کرده. الان رییس میراث فرهنگی رو برکنار کردن چون اینا هنجار شکنی کردن! بابا مگه خودتون نمی‌گید ازدواج کنین؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا