خبر ورزشی

ماجرای کامل تعرض مدرسه فوتبال مشهد آقای مربی بچه ها را فریب میداد

ماجرای کامل تعرض مدرسه فوتبال مشهد

ماجرای کامل تعرض مدرسه فوتبال مشهد آقای مربی بچه ها را فریب میداد و آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار میداده است این کودکان به شدت از نظر رفتاری تغییر کرده بودند و پدر و مادر آنها متوجه این موضوع شدند اما علت این تغییر رفتار بسیار هولناک بود چرا که این کودکان افشا کردند که توسط مربی باشگاه مورد تعرض جنسی قرار گرفته اند اتفاقی که به شدت در رسانه های کشورمان مورد توجه قرار گرفته است.

ماجرای کامل تعرض مدرسه فوتبال مشهد آقای مربی بچه ها را فریب میداد

روز گذشته خبری در رسانه های کشورمان شوک عجیبی هم به فوتبال خراسان و هم به ورزش خراسان و مشهد وارد کرد.

خبری که مدیر رسانه ای سابق تیم شهر خودرو در استوری اینستاگرام خود درباره وقوع این فاجعه فوتبال مشهد منتشر کرد.

از دست ندهید: جزییات جدید و تحقیقات پلیس درباره مرگ شلیر رسولی

اتفاقی که که زنگ خطری بررای تیم های پایه است

تعرض به تعدادی کودک در یک باشگاه فوتبال جنجال های زیادی را به راه انداخته است. این اتفاق در یکی از باشگاه های فوتبال مشهد رخ داد و تعداد زیادی از خانواده های این کودکان در مقابل ساختمان هیئت فوتبال خراسان رضوی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این خانواده ها می گویند که فرزندانشان مدتی است که رفتارهای عجیبی از خود نشان می دهند و پس از بررسی تلفن همراه خود متوجه می شوند که مربی باشگاه به آنها تعرض کرده است.

از دست ندهید: ماجرای تجاوز به دختر چابهار 15 ساله چیست؟ + جزئیات

مادر یکی از این بچه ها می گوید وقتی از ماجرا مطلع شدم به دلیل حضور این باشگاه در لیگ های مختلف ورزشی موضوع را خیلی پیگیری کردم و به همین دلیل تماشا کردم و فرزندم را در این باشگاه ثبت نام کردم اما حالا متوجه شدم. که این باشگاه مجوز فعالیت ندارد.

پدر یکی از این بچه‌ها می‌گوید: سازمان‌های نظارتی باید بر این مسائل نظارت کنند و اگر باشگاه مجوز ندارد چرا باید در لیگ حضور پیدا کنند و بچه‌هایمان را به چنین افرادی عرضه کنیم. فرزندم به دنبال آرزوهایش در فوتبال بود. اما حالا اتفاقی برای او افتاده است و ما از گفتن آن شرم داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا