بیوگرافی

بیوگرافی محمد مسعودیان فر مدیرکل مجتمع رفاهی صدا و سیما گیلان +‌عکس

محمد مسعودیان فر مدیرکل مجتمع رفاهی زیباکنار در صدا و سیما گیلان بود که انتشار فیلم غیراخلاقی از او باعث میشود که از صدا و سیمای گیلان در سال 1399 اخراج شود طبق اطلاعیه سازمان صداوسیمای گیلان محمد مسعودیان فر در سال 1399 به دلیل مشکل اخلاقی اخراج شده است و اینکه اخبار مربوط به چند سال پیش توسط رسانه های معاند بازنشر میشود صرفا با هدف تضعیف رسانه ملی است.

بیوگرافی

حاج آقا محمد مسعودیان فر بیان شده که مدیریت مجتمع آموزشی و رفاهی صدا و سیمای گیلان را بر عهده دارد. گویا که محمد مسعودیان فر در دهه ۵۰ در گیلان به دنیا آمده است.

بیان شده که مجتمع آموزشی و رفاهی صدا و سیما در یک محیط خیلی خوش آب و هوا در زیباکنار جایی دارد.

محمد مسعودیان فر کیست بیوگرافی مدیرکل مجتمع رفاهی صدا و سیما گیلان +‌عکس

خبرها و حواشی پیرامون شخصی به اسم محمد مسعودیان‌فر در شبکه‌های اجتماعی به واسطه شبکه‌های معاند انتشار گردیده است که هنوز هیچ واکنشی از سوی مسولین و یا رسانه‌ای به آن نشان داده نشده است.

محمد مسعودیان فر کیست

محمد مسعودیان فر چند سالی در صدا و سیما گیلان که به شبکه باران شناخته میشود فعالیت داشته است او مدتی به عنوان مدیرکل مجتمع رفاهی صدا و سیما فعالیت میکرد که مشخص نیست آیا هنوز در این سمت ادامه میدهد یا خیر.

مسولیت‌های مجتمع آموزشی رفاهی صدا و سیما

اداره کل رفاهی و خدمت رسانی مجتمع آموزشی و رفاهی صدا و سیما یک نهاد دولتی به شمار می‌رود، که وظایف ارائه خدمات رفاهی و آموزشی به کارمندان و خانواده‌های آنها را عهده‌دار می‌باشد.

این مجتمع با اهداف بالا بردن سطح زندگی و رفاه اجتماعی کارمندان و خانواده‌های آنها ساخته شده است. اکنون به بعضی از خدمت رسانی که در این مجتمع ارائه می‌شود اشاره نموده‌ایم:

خدمت رفاهی :اداره کل رفاهی و خدماتی مجتمع آموزشی رفاهی صدا و سیما مجموعه ای از امکان‌های رفاهی به شمار می‌رود، که به کارمندان و خانواده‌های آنها عرضه می‌گردد.

این خدمات اعم از: تامین مسکن، سرویس بهداشتی، سرویس پزشکی، ورزشگاه، باشگاه ورزشی، استخر، سینما، کتابخانه، رستوران، کافی شاپ و دیگر امکانات تفریحی است.

همچنین ببینید

علت اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما مشخص شد

 بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و ماجرای فرار از ایران + حواشی

خدمات آموزشی: این مجتمع هم وظایف عرضه خدمات آموزشی به کارمندان و خانواده‌های آنها را عهده‌دار می‌باشد. این خدمات از قبیل برپایی دوره‌های آموزشی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای می‌باشد، که به بالا بردن دانش و استعدادهای کارمندان و هر یک از افراد خانواده آنها یاری می‌رساند.
این دوره‌ها می‌توانند اعم از: آموزش‌های کامپیوتری، آموزش‌های زبان خارجی، دوره‌های مدیریتی و دیگر موارد سودمند باشند.

کارهای فرهنگی هنری: مجتمع آموزشی رفاهی صدا و سیما برنامه‌های فرهنگی و هنری بسیاری را برای کارمندان و خانواده‌های آنها برپا می‌نماید. این برنامه‌ها امکان دارد از قبیل :نمایش فیلم، کنسرت، نمایش تئاتر، نمایشگاه هنری و دیگر اتفاقات فرهنگی و هنری را در بر داشته باشد. این کارها به بالا بردن فرهنگ و هنر در بین هر یک از اعضای مجتمع یاری می رساند.

حمایت از خانواده‌ها :مجتمع آموزشی و رفاهی صدا و سیما هم به خانواده‌های کارمندان دقت و حمایت دارد. این حمایت امکان دارد از قبیل: عرضه خدمات بهداشتی درمانی برای هر یک از افراد خانواده، حمایت مالی در موارد نیاز، بر پایی برنامه‌های تفریحی و تعاملی برای بچه‌ها و خانواده، عرضه مشاوره وراهنمایی در موضوعات در رابطه با خانواده و زندگی به شمار میرود .

مجتمع آموزشی رفاه صدا و سیما با عرضه این خدمات و کارها، تلاش در بالا بردن کیفیت زندگی کارمندان و خانواده‌های آنها را دارد و به عنوان یک نهاد دولتی وظایف به وجود آمده محیطی سالم، فرهنگی و پویا را برای هر یک از اعضای مجتمع را ایجاد نماید.

بیوگرافی محمد مسعودیان فر مدیرکل مجتمع رفاهی صدا و سیما گیلان +‌عکس

اخراج محمد مسعودیان فر

در توضیح اداره کل روابط عمومی صداوسیما آمده است: اخیرا فیلمی غیراخلاقی منتسب به یکی از کارکنان مجتمع رفاهی زیباکنار صداوسیما در فضای مجازی منتشر شده، لازم به توضیح است فرد مذکور در دوران مدیریت سابق صداوسیما در سال ۱۳۹۹ عزل شده و اکنون هیچ مسئولیتی در رسانه ملی ندارد. این بازنشر‌ها در راستای تضعیف جایگاه رسانه ملی صورت می‌گیرد و به هدفی نخواهد رسید.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. ببین عزیز من! شبکه باران شبکه ی استانی گیلان هست. و مدیریتش با مجتمع رفاهی زیباکنار فرق داره. محمد مسعودیان مدیرِ مجتمع زیباکنار بود. متولد ۵۱ و زاده ی تهران است و قبلا نام خانوادگی خود را از افچنگی به مسعودیان فر تغییر داده.سال ۹۹ بعد از آن افتضاحی که با بیتا علیزاده به بار آورد از سِمت خود برکنار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا