خبر حوادثخبرهای ایران

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست ماجرای درگیری با دانش اموزان

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست خبر درگیری او با دانش اموزان جنجال زیادی در فضای مجازی به راه انداخته است اما آیا این خبر صحت دارد؟اطلاعیه آموزش و پرورش شهرستان ری ناحیه ۲ در مورد حادثه ای که در آموزشگاه دخترانه آرمینه مصلی نژاد رخ داد.
مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست ماجرای درگیری با دانش اموزان

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد

طبق گزارش‌های رسیده شده اطلاعیه منتشر شده است که در آن این چنین نوشته شده شامگاه چهارشنبه در اختیار سایت خبری قرار گرفته است در روز سه شنبه ۱۷ آبان و در ساعت۱۰ و ۴۵ دقیقه صبح بود که تعداد کمی از دانش آموزان هنرستان دخترانه آرمینه مصلی نژاد زمان رفتن به کلاس درس شان دست بی‌نظمی و انضباطی و ایجاد هیاهو سر و صدا نمودن البته مدیر مدرسه تمام تلاش را برای برقراری انضباط و آرامش در آموزشگاه برای دانش آموزان انجام داد.

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست ماجرای درگیری با دانش اموزان

گفته شده که در میان این دانش آموزان دانش آموز حضور داشت که سابقه بیماری داشته بود و در میان آنها دچار یک عارضه تنفسی می شود. مدیر مدرسه سریعا به اورژانس خبر میدهد و اورژانس در محل حاضر می شود در ادامه این اطلاعیه چنین آمده است که  دو دستگاه آمبولانس اورژانس در مدرسه باعث میشود دانش آموزان نگران شوند و بعضی از آنها که تلفن همراه با خود داشتن با خانواده‌هایشان تماس می‌گیرند و موضوع را گزارش می دهند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

ماجرا درگیری هنرستان (دبیرستان) صدر در تهران مشخص شد+ عکس جنجالی

دستگیری ۲۹ دانش آموز در مهاباد خبری که تکذیب شد + واکنش ها

ماجرای فوت عجیب و ناگهانی دانش‌آموز مدرسه‌ شعبان کرج: گفته پدرش اکبریان

با حضور به موقع اورژانس در محل دانش آموز با خانواده به بیمارستان منتقل می شود و بعد از زمان کوتاهی که در آنجا بودند راهی خانه می شوند. اکنون حال دانش آموز خوب است. در ضمن در ادامه این اطلاعیه چنین آمده است که بعد از ماجرای امروز صبح در حالی که اموزشگاه مشغول فعالیت روزانه خود می باشد.

نشستی صمیمی با رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان ری با خانواده های دانش آموزان در آموزشگاه برگزار می شود و در مورد همین موضوع و ابعاد آن صحبت و گفتگو می کند .اقداماتی که آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان ری برای کامل کردن این پرونده و رسیدگی به آن انجام داده است مطابق مقررات و قوانین در حال انجام میباشد.

البته متاسفانه رقص ناشناسی با تقدیم کردن فیلم نفرستادن شبکه های فارسی زبان خارج از کشور از انقلاب یک سوژه خبری داغ را برای آنها تهیه کرده است.در اطلاعیه که ساده شده است اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان ری در حالی که تاکید بر حفظ آرامش و نظم میباشد در حال بررسی و پیگیری موضوع می باشند و ترکیب میکنند که اجازه هم سواری به غریبه ها را در این موارد نخواهیم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا