خبر جدید

مغازه لبنیات هاجرپور شاندیز مشهد معروف ترین لبنیاتی ایران شد

مغازه لبنیات هاجرپور شاندیز مشهد این روزها در رسانه ها و شبکه های اجتماعی به دفعات دیده میشود و هرکسی که سری به فضای مجازی زده باشد بدون شک نام این لبنیاتی را دیده است مغازه ای که در آن یک مرد با دو خانم بر سر حجاب درگیری لفظی پیدا کرده و در نهایت منجر به ریختن ماست روی سر دو خانم مذکور شد.

لبنیات هاجرپور شاندیز مشهد معروف ترین لبنیاتی ایران شد

ماجرای لبنیات هاجرپور شاندیز مشهد

ویدیویی این دعوا به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد و به بحث اول رسانه های کشورمان تبدیل شد.

در این باره وکلاپرس نوشت: صاحب لبنیاتی هاجر پور شاندیز مشهد در گفت و گو با اعتماد، ضمن اعلام این خبر که وکیل گرفته است، گفت با هیچ رسانه‌ای صحبت نکردم و از دادن توضیحات بیشتر خودداری کرد.

به گزارش وکلاپرس به نقل از روزنامه اعتماد، انتشار فیلمی در فضای مجازی روز جمعه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ مبنی بر خالی کردن سطل ماست روی سر مادر و دختری بی‌حجاب در خیابان ولیعصر منطقه شاندیز مشهد از سوی یک فرد تندرو یکی از اخبار جنجالی روزهای اخیر شده و رسانه‌های اصولگرا هم ضمن نامتعارف خواندن این شیوه نهی از منکر از «صدور دستور قضایی حکم جلب آن فرد به اتهام توهین عملی و اخلال در نظم» نوشتند.

این در حالی بود که شنبه ۱۲ فروردین ماه نیز فیلم دیگری در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد این مغازه پلمب شده است. همین پلمب شدن مغازه لبنیاتی هاجرپور مجدد واکنش‌های گسترده‌ای از سوی کاربران فضای مجاری در پی داشت و با انتقادات فراوانی روبه‌رو شد.

ماجرا هم از این قرار بود که روز واقعه دو زن بدون حجاب در داخل مغازه لبنیات‌فروشی حضور داشتند که ناگهان فرد مهاجم از بیرون مغازه وارد می‌شود و بعد از اصرار به آن دو زن برای حجاب با ظرف‌های ماست به آنها حمله می‌کند. پس از ماجرا افراد با دستور قضایی جلب شدند. دادستانی طرقبه در مورد این خبر به رسانه‌ها گفت: «دلیل صدور دستور جلب این سه نفر به این خاطر است که فرد اول متهم به توهین عملی و اخلال در نظم و همچنین ۲ نفر خانم متهم به ارتکاب فعل حرام به لحاظ تظاهر به کشف حجاب هستند .»

لبنیات هاجرپور شاندیز مشهد معروف ترین لبنیاتی ایران شد

علاوه ‌براین همان عصر ۱۲ فروردین هم خبرگزاری فارس در این باره نوشته که «حکم جلب فردی که به شکل نامتعارف نهی ‌از ‌منکر کرده بود و ۲ خانم قانون‌شکن صادر شد.»

همچنین ببینید:

ماجرای ماست پاشی روی زن بی حجاب در لبنیاتی مشهد +فیلم

در این خبر آمده بود: «پس از تظاهر به کشف حجاب توسط دو خانم در ملاءعام و برخورد غیرمتعارف یک فرد با این دو خانم، دستورات قضایی لازم در این زمینه صادر و این افراد جلب شدند. ضمن دستور برای تحقیق در مورد چگونگی شکل‌گیری اصل ماجرا با دستور قضایی حکم جلب آن فرد به اتهام توهین عملی و اخلال در نظم و همچنین ۲ نفر خانم به اتهام ارتکاب فعل حرام به لحاظ تظاهر به کشف حجاب صادر شد. به صاحب واحد صنفی که این اتفاق در آن رقم خورده بود نیز جهت رعایت اصول شرعی و قانونی وفق مقررات تذکرات لازم داده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا