خبر ورزشی

مهدی عالی قهرمان پرورش اندام اراک کیست بیوگرافی و حواشی و پیج اینستاگرام

مهدی عالی قهرمان پرورش اندام در اراک در ادامه مطالب حواشی مربوط به و صفحه اینستاگرامش را مشاهده کنید.

مهدی عالی قهرمان پرورش اندام اراک کیست و حواشی و پیج اینستاگرام

مهدی عالی قهرمان پرورش اندام اراک کیست

مهدی عالی یکی از بدنسازان اهل اراک بوده است که در دهه ۷۰ به دنیا آمده است.گفته شده است او مدال نقره مسابقات دبلیواف اف را دریافت کرده است. البته این خبر بدون منبع میباشد و مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار می گیرد که شایعات و حرف‌های زیاد و گوناگونی در مورد مجروح شدنش در فضای مجازی مطرح می شود.

مهدی عالی قهرمان پرورش اندام اراک کیست و حواشی و پیج اینستاگرام

روایات نامعتبری در مورد مهدی عالی

روایات نامعتبری در مورد مهدی عالی از رسانه های ضد انقلاب و معاند و ماهواره‌ای که مدعی شده اند ماموران امنیتی کشور درحال دستگیر کردن یک دختر بودند و در آن زمان مهدی عالی با ماموران درگیر میشود و در نهایت او مجروح می شود.این داستانی است که از سمت رسانه‌های بیگانه روایت شده است که در مورد راستی و درستی این موضوع نمی توان اظهار نظری کرد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

 حکم اعدام «فهیمه کریمی» در دادگستری پاکدشت صادر شد؟

شایعه عجیب حضور کارگردان سریال امام علی در اعتراضات

داستان دوم ماجرای مهدی عالی این است که او با برخی از سارقان درگیر میشود و نهایتاً مجروح می شود.به هر حال فعلاً علت مجروح شدن مهدی عالی مشخص نیست و اطلاعات دقیقی در دست نمی باشد و نمی توانیم به اخبار منتشر شده از رسانه های ضد انقلابی و کاربران فضای مجازی اطمینان کنیم.اما این اخبار بدون منبع همچنان در فضای مجازی در حال منتشر شدن است.

در حال حاضر رسانه های رسمی کشور در مورد خبرهای منتشر شده از مهدی عالی نظری نداده‌اند و هیچ گونه خبری در مورد جزئیات این اتفاق از رسانه های معتبر رسمی کشور منتشر نشده است.سایت ما نیز هیچکدام از روایات بیان شده را تایید نمیکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا