معرفی فیلم و سریال

نسبت صدرا و رضا پروانه در پوست شیر برادر هستند آیا صدرا برادرزاده رضا پروانه است؟

نسبت صدرا و رضا پروانه در پوست شیر برادر هستند آیا صدرا برادرزاده رضا پروانه است؟ نسبت فامیلی صدرا با رضا پروانه در پوست شیر چیست آیا برادر هستند یا رضا پروانه عمو صدرا است.

نسبت صدرا و رضا پروانه در پوست شیر برادر هستند آیا صدرا برادرزاده رضا پروانه است؟

سریال پوست شیر یکی از پیچیده ترین سریال های ایرانی است که دارای پیچیدگی ها و معماهای زیادی است و پس از امتشار سه فصل هنوزم مخاطبان سردرگم هستند و بینندگان می خواهند هر چه زودتر به راز و معماهای داستان پی ببرند.

نسبت صدرا و رضا پروانه در پوست شیر برادر هستند

ییک از رازها و معماهایی که در قسمت جدید سریال پوست شیر بوجود امده، تشابه نام خانوادگی رضا پروانه و صدرا می باشد. چون نام خانوادگی صدرا عبداللهی است و همه جا خود را کوهستانی معرفی می کند، از طرفی نام فامیلی رضا نیز عبداللهی است و اینم تشابه نام خانوادگی صدرا و رضا بینندگان را گیج کرده و می گویند یا عمو برادرزاده هستند و یا برادر هم می باشد.

مژگان زن صیغه ای رضا پروانه برای اولین بار پی برد که نام رضا پروانه در واقعیت عبداللی است. حالا گویا صدرا با رضا پروانه با هم نسبت فامیلی دارند.

برخی می گویند قاتل ساحل رضا و صدرا هستند و با هم برادر هستند اما برخی می گویند کار صدرا است و رضا با نعیم دشمنی دارد.

پوست شیر سریال نمایش خانگی ایرانی در ژانر درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی رضا بهاروند و جمشید محمودی است که در سال ۱۴۰۱ از شبکه اینترنتی فیلم‌نت به نمایش درآمد. هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و شهاب حسینی از بازیگران این مجموعه هستند. این مجموعه نقدهای عموماً مثبتی از طرف منتقدان دریافت کرد.
خلاصهٔ داستان

نعیم پس از ۱۵ سال از زندان آزاد می‌شود و به دیدار دخترش می‌رود. دختر او در جریان سفر به شمال ربوده می‌شود و نعیم که از تلاش پلیس خشنود نیست، مجبور می‌شود که به همراه دوستش رضا، عاملان ربوده شدن دخترش را پیدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا