اخبار موسیقی

همایون شجریان با آهنگ خون از حمایت معترضان و اغتشاشگران جنجالی شد

آهنگ جدید همایون شجریان در حمایت از معترضان مقصود همایون شجریان از ساخت این آهنگ چه بوده است.

آهنگ جدید همایون شجریان در حمایت از معترضان : "خون از رخم بشوی"

همایون شجریان

خواننده معروف ایرانی ترانه تازه ای منتشر کرده با نام خون از رخم بشوی که ظاهرا این آهنگ برعکس آهنگهای ماندگار قبلی او چندان قابلیتی برای ماندگاری ندارد.طبق خبرهای منتشر شده از برخی رسانه ها همایون شجریان یک قطعه شعر از فریدون مشیری انتخاب کرده با نام خون از رخم بشوی این آهنگ بودن هیچ توضیحی در صفحه رسمی او قرارگرفت تنها توضیح عوامل تولید و زمان انتشارش ذکر شده است.

آهنگ جدید همایون شجریان در حمایت از معترضان : "خون از رخم بشوی"
این اثر جز آثاری میباشد که ملودی در قطعه زیاد مطرح نیست و سازمان ایرانی نقش زیادی در این اثر ندارد و صدای آنها را کم می‌شنوید تنظیم آهنگ این اثر بیشتر بر مبنای سازهای غربی تهیه شده است.آرش گوران که بیشتر در زمینه موسیقی کلاسیک غربی فعالیت دارد میباشد آرش گوران در ارکستر فیلارمونیک نقش رهبر ارکستر را برعهده داشت.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

عکس های جنجالی لحظه توقیف پاسپورت همایون شجریان و سحر دولتشاهی

فیلم درگیری و اعتراض مردم به کنسرت ساسی مانکن و گوگوش شعار بی شرف

در سال‌های اخیر اجراهای بی نظیری ارائه کرده است قطعه “خون از رخم بشوی”یک مشکل دارد که در برخی دیگر از کارهای همایون شجریان که در این اواخر اجرا کرده است دارد.و او این است که این آثار در ذهن نمی‌ماند این آثار که قابلیت ماندگاری ندارند در مقابل برخی از آثارش مانند”ایران من”چرا رفتی و قلاب قابل مقایسه نیست.

آهنگ جدید همایون شجریان در حمایت از معترضان : "خون از رخم بشوی"
و بنظر میرسد تنها مزیت و برتری “خون از رخم بشوی” آواز و شعر این اثر باشد.همایون شجریان در ماه گذشته تمامی کنسرت‌های اروپایی خودش را کنسل کرده است او بسیار زیرکانه درمورد این موضوع تصمیم گرفته است.او فکر این را کرده بود که اگر کنسرتش برگزار شود ممکن است عده ای از او بخواهند در سمت اغتشاشات بایستد و موضع گیری کند و عده ای هم از همایون شجریان انتطار دارند که وارد اینگونه حواشی نشود.

همچنین ببینید :

سید وحید موسوی خواننده لر عصر جدید کیست و دستگیری و عکس جنجالی

عماد قویدل خواننده رپ رشتی کیست : پدر عماد قویدل و ماجرای اعدام و عکس

اعدام سامان یاسین خواننده رپ اهل کرمانشاه کیست و جرم + عکس

البته که هر واکنشی که همایون شجریان نشان دهد باعث حاشیه سازی میشود.همایون شجریان با کنسل کردن تور کنسرت اروپای خود خسارت مالی نیز متحمل می‌شود.او با آهنگ جدیدش بنظر میرسد که مخالفت خودش را با هر نوع خشونتی اعلام کرده است.او هدفی بزرگ دارد و این است که نام ایران و وطن را برای مخاطبانش نمایان کند.
در این میان بعضی ها دوست دارند اثر همایون شجریان را به نفع افکار خودشان سوق دهند که مطمئنا این کار آنها خیانتی است که به هنرمند می کنند.همایون شجریان یکی از خوانندگان مستقل ایران میباشد که برایش ایران و ایرانی مهم میباشد و مخالف آن است که خون هم وطنان بریزد و این موضوع باعث ناراحتی او می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا