اخبار هنرمندان

همسر احسان علیخانی لو رفت ازدواج پنهانی مجری عصر جدید

همسر احسان علیخانی لو رفت ازدواج پنهانی مجری عصر جدید تاریخ مراسم عقد احسان علیخانی در فضای مجازی و اینستاگرام خبر ازدواج ایشان  ذر بین کاربران موضوع داغ شده است را در این صفحه مشاهده فرمایید.

همسر احسان علیخانی لو رفت ازدواج پنهانی

همسر احسان علیخانی لو رفت ازدواج پنهانی

تاریخ مراسم عقد احسان احسان علیخانی لو میرود عکس نامزد احسان علیخانی منتشر شده است تاریخ ازدواج احسان علیخانی در برنامه در عصر جدید تا به حال چنین اخباری را شنیده باشید در مورد ازدواج احسان علیخانی که شایعاتی بیش نیستند احسان علیخانی که سازنده برنامه هایی چون عصر جدید و ماه عسل بوده است از مجریان معروف و سرشناس کشور می‌باشد است و طرفداران بسیار زیادی دارد.

همسر احسان علیخانی لو رفت ازدواج پنهانی

احسان علیخانی در پانزدهم آبان ماه سال ۱۳۶۱ به دنیا می‌آید و تهیه کننده و مجری تلویزیون می باشد احسان علیخانی در رشته مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل شده است برای اولین بار در سال ۱۳۸۰ مجری برنامه زنده بوده است در تهران به دنیا آمده است حدود یک و ۸۸ دارد و در رسانه ها در مورد ازدواج طلاق والدین و بسیاری دیگر از شایعاتی که در مورد احسان علیخانی منتشر می شود را میتوان دید.

همچنین پیشنهاد میکنم ببینید : ماجرای خیانت همسر فرانچسکو توتی / ایلاری بلازی کیست

احسان علیخانی در ابتدا یک کارش را با دست بیاری شروع کرده است و حالا یکی از قدرتمندترین کارگردان ها مجرای تلویزیون و تهیه کننده ها می باشد در مورد شهری که به دنیا آمده است می‌گوید من در آلوده ترین شهر دنیا یعنی تهران به دنیا آمده ام احسان علیخانی دو خواهر دارد و یک برادر که همگی متاهل هستند و استان از همه آنها کوچکتر است مادر احسان علیخانی خانم توبا مظاهری پرستار بود و هم اکنون بازنشسته هستند و پدرش حسین علیخانی می باشد.

همسر احسان علیخانی لو رفت ازدواج پنهانی

لازم به ذکر است که احسان علیخانی در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده است و عکس های مختلفی که از وی منتشر می شود که در کنار همسرش می باشد تمام شایعه می باشد و می گوید هنوز تصمیمی برای ازدواج ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا