اخبار هنرمندان

همسر اول و دوم علیرضا خمسه کیست + اختلاف سنی و بیوگرافی

همسر اول و دوم علیرضا خمسه کیست + اختلاف سنی و بیوگرافی علیرضا خمسه از بازیگران پیشکسوت در این روزها ازدواج دومش و همسره کم سن ایشان با اختلاف 20 سال در فضای مجازی و اینستاگرام حاشیه هایی به همراه دارد را در این صفحه دنبال کنید.

همسر اول و دوم علیرضا خمسه کیست

همسر اول و دوم علیرضا خمسه کیست و بیوگرافی

اختلاف سنی زیاد علیرضا خمسه نسبت به همسر کم سن و سال تر از خودش تفاوت ای ۲۰ ساله که علیرضا خمسه با همسرش دارد حاشیه های فراوانی را رقم زده است.علیرضا خمسه که در نهم بهمن ماه ۱۳۳۱ در تهران به دنیا می‌آید.

همسر اول و دوم علیرضا خمسه کیست

ایشان در زمینه های تئاتر سینما و تلویزیون فعالیت های فراوانی داشته اند آقای علیرضا خمسه در رشته روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل می شوند و بازیگری خودش را با بازی در فیلم مرگ یزدگرد شروع میکند علیرضا خمسه زمانی که ۳۱ ساله بود در سال ۱۳۶۲ ازدواج می کند سال ها تازه فعالیت‌های هنری‌اش را آغاز کرده بود علیرضا خمسه بعد از متولد شدن پسرش از همسرش جدا می شود.

همچنین ببینید : بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی

در سن ۴۱ سالگی مروارید پورشفیقی در سال ۱۳۷۲ ازدواج می کند برای دومین بار حاصل ازدواج دوم علیرضا خمسه به دنیا آمدن دو دختر می باشد نام های دختران علیرضا خمسه درسا و گلسا می باشد.

همسر اول و دوم علیرضا خمسه کیست

همسر علیرضا خمسه در مورد آشنایی  خودش با آقای خمسه چنین می گوید که ما در همسایگی هم زندگی می کردیم علیرضا خمسه دوست پدرم بود شغل پدر من خلبانی بود و به لحاظ شغلی علیرضا خمسه چون بازیگر سرشناس بود با پدر من برخورد زیادی داشت اما زمانی که آقای خمسه از من خواستگاری می کند با مخالفت پدرم روبه رو می شویم بالاخره رضایت می‌دهد و هم اکنون آنها دوستای خوبی هستم و رابطه خوبی با همدیگر داریم ودر کنار دو دخترانم خیلی خوشبخت هستیم.

همچنین ببینید : همسر الناز شاکردوست کیست آیا قبلا طلاق گرفته؟

علیرضا خمسه که در یک برنامه تلویزیونی مهمان بودن برنامه به اسم چهل تیکه در مورد خودش و فعالیت در سینما صحبت می کند می گوید که من با آقای بهرام بیضایی برای اولین بار شروع به کار کردند او می گوید من از خودم انتظار داشتم که بتوانم بسیار پرقدرت ظاهر شدم و کارهای خوب و ماندگار تری انجام دهم.

همسر اول و دوم علیرضا خمسه کیست

ولی روزگار برخلاف میل من چرخی و در شرایطی قرار گرفتم که به خاطر گذراندن امورات زندگی‌ام حاضر شدن در هر فیلمی بازی کنند حتی اگر آنها را دوست نداشته باشم.شاید اگر بخواهم به عقب برگردم و در فیلم هایی که بازی کرده اند اگر ۵۰ فیلم بوده باشد شاید سی فیلم را حذف کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا