اخبار هنرمندان

همسر دوم شهاب حسینی کیست؟ کدام بازیگر است؟

همسر دوم شهاب حسینی کیست؟ کدام بازیگر است؟ شهاب حسینی سوپر استار بازیگر محبوبه مردم با آنفالو کردن همسره خود در فضای مجازی و اینستاگرام خبره جدایی وازدواج مجدد ایشان حاشیه ساز شد را در این صغحه مشاهده فرمایید.

همسر دوم شهاب حسینی کیست؟ کدام بازیگر است؟

همسر دوم شهاب حسینی کیست؟

شهاب حسینی بازیگر خوب و مطرح سینما و تلویزیون ایران او در زمان که از پیج اینستاگرام خود استفاده می کرد با آنفالو کردن همسرش باعث شد حاشیه های فراوانی برای آنها ساخته شود لازم به ذکر است که شهاب حسینی از همسرش جدا شده و همسر سابق او خانم پریچهر همراه فرزندانش از ایران رفتند. شهاب حسینی با اجرای موفق در برنامه همرفیق به کارش ادامه میدهد با منتشر شدن عکسی که در کنار خانم جوانی هست شایعاتی در مورد ازدواج جدیدش پخش شده است.

همسر دوم شهاب حسینی کیست؟ کدام بازیگر است؟

البته اینها شایعاتی بیش نیستند و این خانوم تنها یک طرف داره آقای حسینی می باشد حالا این عکس س باعث جنجال برای سوپر استار مطرح کشور شده است که شهاب حسینی ازدواج دومش را اعلام کرده است شهاب حسینی در مورد خوشبختی همسرش با او در زندگی خصوصی که داشتن می گوید همسر بنده هیچگاه در کنار من رضایتی را تجربه نکردند شهاب حسینی دارای دو فرزند پسر می باشد او می گوید در سن ۲۲ سالگی با گروه تئاتر دانشگاه تهران کار می کردند جوان از طبقه متوسط که تفریحات خاصی دسترسی نداشت و بسیار سرگشته و حیران بود و هیچ گاه قصد ازدواج نداشت تا زمانی که در برابر هم قرار گرفتیم شهاب حسینی می گوید همسر من هیچ اعتقادی به دوستی و آشنایی های قبل از ازدواج نداشت و می گفت اگر کسی عاشق کسی بشود و برای رسیدن به دختر مورد علاقه باید صادق و روراست باشد بنابراین من موضوع و ماجرا را برای خانواده ام تعریف کردم و مصمم شدم که باید ازدواج کنم و حس میکردم نیمه گمشده ام را پیدا کردم.

همسر دوم شهاب حسینی کیست؟ کدام بازیگر است؟

شهاب حسینی میگوید بعد از رفت و آمد ها و صحبت هایی که اول هر ازدواج صورت میگیرد حدود چهار ماهی نامزد بودیم عقد کردیم ولی شرایطی نداشتیم که جشن عروسی داشته باشیم.شهاب حسینی میگوید چون دوست داشتم خودم برای خودم مراسم برگزار کنم پس از حدود سه سال زمان برد تا به جشن عروسی خودم رسیدم در نهایت در سال ۱۳۷۴ پریچهر قنبری ازدواج میکنند آنها دارای دو فرزند پسر می باشند فرزند اول آنها محمد امین نام دارد که در سال ۸۲ و در فصل زمستان به دنیا می آید و فرزند دوم آنها در سال ۱۳۹۰ در فصل تابستان به دنیا می آید و اسم پسر کوچکش امیرعلی می باشد شهاب حسینی از دردسرهایی که به خاطر فعالیت های سینمایی ش در محیط خانواده برایش اتفاق می افتد صحبت هایی می کند و می گوید هیچ گاه همسرم در کنار من خوشبخت و راضی نبود او می گوید به خاطر شغل مامان اجرای نقش در لوکیشن‌های مختلف معمولاً شهرو مکان زندگیمان دور هستیم و این اتفاقات باعث شده بود زمان هایی که همسرم واقعاً به من احتیاج داشت در کنارش نباشم او می گوید بازیگری باعث شد که من لذت خانه و خانواده همسر و بچه هایم را از دست بدهم و آن‌ها معمولاً در بیشتر مواقع از داشتن و من محروم شده بودند.

همسر دوم شهاب حسینی کیست؟ کدام بازیگر است؟

شهاب حسینی با برادرش مهدی حسینی و چند نفر از دوستانش یک گروه موسیقی به نام ۷ را تاسیس کردن آنها تا به حال توانستند چهار مجموعه آهنگ را از این گروه ۷ انتشار بدهند شهاب حسینی در آلبوم ۱ و ۲ موسیقی دکلمه را بر عهده دارد در آلبوم های سه و چهار نیز کنندگی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا