بیوگرافی

همسر هادی چوپان کیست بیوگرافی و عکس های زن هادی چوپان

همسر هادی چوپان کیست بیوگرافی و عکس

هادی چوپان سالهاست ازدواج کرده که ثمره این زندگی یک پسر بنام «حافظ» و یک دختر بنام «نادیا» می باشد که علاقه ای به حضور فرزندانش در بدنسازی ندارد او با احترام از همسرش یاد می کند و می گوید اگر نبود من فلج بودم و جالب اینکه با پسر عمویش «باجناق» می باشد.

همسر هادی چوپان کیست بیوگرافی و عکس های زن هادی چوپان

هادی چوپان دارای 3 فرزند است؛ یک دختر به نام نادیا و یک پسر به نام حافظ؛ البته نام پسر کوچک او در فضای مجازی عنوان نشده است.

همچنین ببینید

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی کیست 

بیوگرافی هادی چوپان بدنساز و همسرش و فرزندان

پسر بزرگ هادی چوپان یعنی محمد حافظ چوپان و از کودکی به همراه پدرش در باشگاه‌های بدنسازی حضور داشته و در این رشته فعالیت می کند، او در سال 1399 با کسب عنوان قهرمانی در مسابقات پرورش اندام نوجوانان ایران، به دنیای حرفه‌ای این رشته پا گذاشت و در سال 1401 در مسابقات پرورش اندام جوانان ایران مقام قهرمانی را کسب کرد.

همسر هادی چوپان کیست بیوگرافی و عکس های زن هادی چوپان

هادی چوپان قهرمان پرورش اندام حرفه ای ایرانی متولد 4 مهر 1366 در روستای ابنو در شهرستان سپیدان، استان فارس است. هادی چوپان در یک خانواده پرجمعیت متولد شده و به همراه پدر، 6 برادر و خواهرش زندگی می کرد. او از کودکی به تماشای فیلم‌های رزمی و فیلم‌هایی با بازی آرنولد علاقه‌مند بود و همین علاقه او زمینه ای برای شروع فعالیت او در این رشته شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا