اخبار موسیقی

واکنش اعتراض محسن چاوشی به فوتبال اهمیت ندارد و پخش آثارش معترض شد

واکنش تند محسن چاوشی به فوتبال اهمیتی ندارد و برای پخش آثارش معترض شد.

واکنش تند محسن چاوشی به فوتبال اهمیتی ندارد و برای پخش آثارش معترض شد

واکنش  محسن چاوشی به فوتبال

محسن چاوشی یکی از خوانندگان مطرح معروف کشور به استفاده شدن آثارش برای تیم ملی اعتراض دارد محسن چاوشی با منتشر کردن پستی در صفحه اینستاگرام خودش او در این پست چنین نوشته است هیچگونه همکاری با کاروان ایران در قطر ندارد و ترانه خلیج فارس آهنگ قدیمی نیست و من همکاری با کاروان تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر ندارم تاکید می کنم که هیچ رسانه ارگان و نهادی حق استفاده از آثارم را ندارد فوتبال و ملحقات ش تنها چیزی است که این روزها برایم هیچگونه اهمیتی ندارد.

واکنش تند محسن چاوشی به فوتبال اهمیتی ندارد و برای پخش آثارش معترض شد

محسن چاوشی یکی از خوانندگان پرطرفدار و سرشناس ایران می باشد که در هشتم مرداد ماه سال ۵۸ در خرمشهر به دنیا آمده است و در زمینه خوانندگی تهیه کنندگی موسیقی و ترانه نویسی فعالیت دارد و فعالیت هنری اش را در سال ۸۲ شروع کرده است نام آقای خاص لقبی می باشد که برای برای او انتخاب کرده‌اند همسر و اسپاکو یوسفی می باشد و آنها یک فرزند دارند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

واکنش محسن چاوشی ممنوع الکاریش و به وقایع اعتراضی کشور + عکس

استوری و فیلم جنجالی علی ضیا مجری معروف در اینستاگرام دردسر ساز شد

عکس واکنش تند یحیی ملی‌پوشان با ابراهیم رئیسی دردسرساز و جریمه شد

پرویز برومند دروازه بان تیم استقلال بازداشت و زندانی به دلیل آشوب ها و حوادث

محسن چاوشی یک پسر به نام زانکو دارد.اصالتا کرد می باشد ولی به خاطر شغل پدرش به خرمشهر می‌روم پدرش در شرکت نفت خرمشهر مشغول به کار بوده است و محسن چاوشی در خرمشهر به دنیا می آید بوسه برادر و دو خواهر دارد و فرزند پنجم خانواده شان می باشد.

واکنش اعتراض محسن چاوشی به فوتبال و برای پخش آثارش معترض شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران علی نرابی در این باره گفت: تقاضای بازنگری اشعار آلبوم چاوشی به دست من رسید. از پنج مورد اصلاحیه چاوشی، سه مورد را با مسئولیت خودم گفتم مجوز داده شود.

وی افزود: در دو قطعه برخی اصلاحات را داریم که خط قرمز ماست. من کتاب اشعار منتشر شده را ندیده ام، اما اگر اشعار چاپ هم شده باشند، در حوزه موسیقی مبین دریافت مجوز نیست. این را هم بگویم که هنوز موسیقی این آلبوم به دست ما نرسیده است.

ترابی تاکید کرد: ما با آقای چاوشی نشستیم و بستنی هم خوردیم و دوستانه صحبت کردیم. من به مسئولیت خودم به سه قطعه از پنج قطعه‌ای که مورد تایید شورای شعر نبوده، مجوز داده ام، اما اگر در دوقطعه بعدی چند اصطلاح خاصی که هست اصلاح شود، ما به آلبوم مجوز می‌دهیم، در غیر این صورت نمی‌توانیم مجوز بدهیم.

واکنش محسن چاوشی به خبر ممنوع الکاریش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا