اخبار سینما

واکنش ساعد سهیلی به نیما نکیسا: گل بدی خوردی رفیق

واکنش ساعد سهیلی به حرفهای نیما نکیسا واکنش ادیب که ساعد سهیلی در آن نیما نکیسا را نابود کرد شما میتوانید جزئیات این خبر را در صفحه لردخت ببینید.

ساعد سهیلی نیما نکیسا را نابود کرد واکنش عجیب ساعد سهیلی
واکنش ساعد سهیلی به حرفهای نیما نکیسا

بعد از حرف هایی که نیما نکیسا در مورد اعتراض کنندگان زده بود و او در این صحبت ها گفته بود که اشخاصی که کوکتل مولوتوف پرتاب می کنند و یا اینکه چاقو کشی می کنند معترض نیستند البته که اینها تجزیه‌طلب می باشند. همچنین در مورد قدرت نیروی نظامی کشور صحبت های کرد و نیروی نظامی را مورد تحسین قرار داد ظاهراً ساعد سهیلی از صحبت‌های نیما نکیسا خوشش نیامده و مورد میلش نبوده است.

ساعد سهیلی نیما نکیسا را نابود کرد واکنش عجیب ساعد سهیلی

پس او را در اینستاگرام آنفالو می کند ساعد سهیلی با منتشر کردن عکس در صفحه اینستاگرامش به دنبال حذف اکانت نیما نکیسا بود نوشت: گل بدی خوردی رفیق

ساعد سهیلی نیما نکیسا را نابود کرد واکنش عجیب ساعد سهیلی

نیما نکیسا دروازه بان سابق تیم ملی کشورمان بوده در ادامه صحبت هایش این چنین می گوید که رهبر بزرگوارمان از اشخاصی تشکر کرده است که به ایران و مملکت و مردم خود پایبند بودند و کوشش کردند که برای این مملکت مدال کسب کنند و این مدال ها را به جایی که توکل و توسل کرده بودند تقدیم کنند او همچنین گفت درباره ملاقات بسیار خودمانی و دوست داشتنی بود.

پیشنهاد میکنیم بیشتر بدانید :

واکنش پژمان جمشیدی خداحافظی از تلویزیون به اعتراضات : واکنش ها و عکس

مهران احمدی با پست اعتراضی و جنجالی اینستاگرام را منفجر کرد+ واکنش ها

واکنش فرهاد مدیری به مهران مدیری با منتشر کردن استوری جنجالی و عجیب

نیما نکیسا در مورد در مورد ملاقات ش با مقام معظم رهبری چنین می گوید که در کل زندگی سومین باری بود که برای زیارت ایشان از نزدیک می رفتند و از این موضوع بسیار خوشحال بودم من به اتفاق بقیه قهرمانان و افتخار آفرینان کشور که همگی جزوه ارزش های کشور ما بودن به این دیدار مشرف شدیم از دوستانمان که در بسیج ورزشکاران میباشند از جمله سردار میرجلیلی و همه اشخاصی که برای ما این ملاقات را ترتیب دادن تشکر می کنم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا