خبر ورزشی

وحید امیری جام جهانی را کوچک کردن و شایعه حذف جام جهانی

وحید امیری جام جهانی را کوچک کردن و اظهار نظرات برخی از بازیکنان تیم ملی در مورد جام جهانی را در صفحه لردخت ببینید.

وحید امیری جام جهانی را کوچک کردن و اظهار نظرات

چند تن از بازیکنان تیم ملی فوتبال در در حاشیه تمرین که امروز داشتم آخرین شرایط و روند آماده سازی شان را قبل از حضور در جام جهانی اعلام کردند.

وحید امیری جام جهانی را کوچک کردن

طبق گزارشات رسیده شده تمرین های تیم ملی فوتبال ایران با پازل شدن بازیکنان داخلی در کمپ تیم‌های ملی در تهران شروع شده است. تیم ملی فوتبال کشور که اولین بازی خودش را در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در سیم آبان ماه در مقابل تیم انگلیس انجام می دهد قبل از آن برای دو مسابقه تدارکاتی  تیم‌های تونس در دوحه و نیکاراگوئه در تهران آماده میشود.

وحید امیری جام جهانی را کوچک کردن و اظهار نظرات

در تمرین امروز تیم ملی امید ابراهیمی محمدرضا اخباری مرتضی پورعلی گنجی و وحید امیری در جمع خبرنگاران حضور پیدا کردند و در مورد آخرین شرایطشان صحبت کردند.محمدرضا اخباری در مورد فوتبالش و جام جهانی چنین می گوید آرزویم آسود از مرحله گروهی می باشد دروازه بان تیم ملی ایران چنین می گوید که تمرینات بسیار خوبی را انجام داده ایم. زمانی که بازیکنان جوان‌تر به تیم اضافه شده اند فشارها مضاعف شده است  و امیدوار هستیم که در جام جهانی عملکرد خوبی از خود نشان دهیم.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

بیوگرافی کارلوس کی روش و همسرش و فرزندان + عکس جوانی و قدیمی

در مورد حضورش در لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی چنین می گوید که من مثل  همه امیدوار هستند که در تیم حضور پیدا کنم .در جام جهانی قبلی من تا مرحله آخر در اردو کنار تیم بودم و هم اکنون تلاشم را می کنم که بتوانم نظر کادر فنی را به خود جلب کنم من تمام تلاشم را خواهم کرد.

همه بازیکنان تیم می خواهند با تمرین های خوبی که دارند در جام جهانی خوب ظاهر شده و به درخشنده وی ادامه داد که در گروه ما تیم های خوب و بزرگ حضور دارند و اضافه کرد که حضور تیم آمریکا با حضورش در جام جهانی ۱۹۹۸ فردا بسیاری دارد.در حال حاضر از سر بازیکنان تیم آمریکا در لیگ برتر انگلیس حضور دارند و همچنین در مورد تیم انگلیس این می‌گوید که این تیم هدیه معرفی ندارد سود از این گروه کار سخت ولی امید داریم که به هدفمان برسیم.

مصاحبه وحید امیری

وحید امیری چنین می گوید که جام جهانی را کوچک کردن در مورد بازیکنان تیم ملی و شرایط این تیم و صمیمیت بازیکنان چنین می گوید که در فنی بازیکنان و مسئولان تیم تمام تلاششان را می‌کنند که بتوانند یک اتحاد خوب به وجود آورند که در خور نام کشورمان باشد.

وحید امیری در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید اسکوچیچ تمام زحمت هایش را برای تیم ملی کشیده و ما را به جام جهانی رسانده اما در مقابل توانایی و اقتدار و قدرت فنی کی روش نمی شود حرفی زد. کی روش در تیم های بزرگ دنیا مربیگری کرده و هر سال در کنار تیم ایران بوده است که در آن هست سال توانستیم به تیم اول آسیا تبدیل شویم در حال حاضر همه گروه تلاش میکنند که بهترین نتیجه را کسب کنیم میدانیم که کار سختی در پیش رو داریم خیلی از دوستان مسابقات را کوچک کردند و ایران را از قبل صعود کرده می دانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا