خبر جدید

وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ +جزئیات آلودگی هوا

وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ تهران ، کرج ، اهواز ، اصفهان ، مشهد ، تبریز و قم و قزوین و اراک را در این صفحه بخوانید.

مدارس اصفهان فردا چهارشنبه تعطیل است

به گزارش ایرنا از استانداری اصفهان، منصور شیشه فروش روز سه شنبه با اشاره به مصوبات کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان گفت: با توجه به سکون جو، وارونگی دما و افزایش غلظت و انباشت آلاینده‌ها فردا چهارشنبه ۲۲ آذرماه تمامی مقاطع تحصیلی در نواحی شش‌گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان و مناطق آموزش و پرورش فلاورجان، پیربکران، نجف‌آباد، خمینی‌شهر، شاهین شهر، برخوار، مبارکه، زرین شهر و فولادشهر غیرحضوری خواهد بود.

وی بیان کرد: مهدهای کودک و مراکز پیش‌دبستانی در مناطق ذکر شده تعطیل است و افرادی که به بیماری زمینه‌ای، قلبی و عروقی مبتلا هستند و مادران شاغلی که فرزند مقطع ابتدایی و زیر ۶ سال دارند می‌توانند با موافقت مدیر خود از شرایط دورکاری و مرخصی بهره مند شوند.

آیا مدارس فردا چهارشنبه تعطیل است؟

خبر تعطیلی مدارس یکی از مهمترین اخباری بوده که دانش آموزان پیگیر آن هستند  با توجه به اینکه پیش‌بینی هواشناسی برای امروز سه‌شنبه اشتباه درآمد و بارندگی صورت نگرفت مجدداً آلودگی هوا بر اثر کاهش دمای هوا افزایش پیدا کرده و شاخص آلودگی هوا مجدد در تهران و کرج و اصفهان و قم و قزوین و تبریز و مشهد به حالت قبل برگشت.

حالا باز هم دانش آموزان می‌خواهند بدانند که آیا فردا مدارس تعطیل خواهد شد یا خیر با توجه به وضعیت آلودگی هوا در روزهای گذشته مدارس تعطیل نشد فردا نیز مدارس تعطیل نیست و همه دانش آموزان باید به مدرسه بروند.

وضعیت آلودگی هوا

کیفیت هوای تهران پس از گذشت ۲۴ ساعت اکنون از وضعیت قابل قبول به وضعیت نارنجی (آلوده برای گروه‌های حساس) تغییر کرده و در این شرایط به کودکان، بیماران قلبی و ریوی و همچنین زنان باردار توصیه می‌شود از تردد در فضای باز خودداری کنند.

به گزارش ایرنا، در حالیکه تهران اول هفته را با وضعیت هوای قابل قبول شروع کرد پس از گذشت ۲۴ ساعت شاخص کیفیت هوا روی عدد ۱۲۳ قرار گرفت و هوا برای گروه‌های حساس جامعه ناسالم شد.

بر اساس اطلاعات دریافتی از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا ۲ منطقه پیروزی منطقه (۱۳) و همچنین شهرداری منطقه (۱۹) در وضعیت قرمز (آلوده برای همه افراد) قرار دارد.

این در حالی است که در ۲۴ ساعت گذشته شاخص کیفیت هوای تهران روی عدد ۹۲ (قابل قبول) قرار داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا