خبر جدید

ویدیوی و فیلم کامل کوثر اکبر نژاد صدا و سیما را فاسد و دروغ و اعلام می کند

ویدیوی کامل ای که در آن کوثر اکبر نژاد صدا و سیما را فاسد و دروغ و اعلام می کند.حمله و توهین به وسیله کوثر اکبرنژاد به صدا و سیما کارشناس و فعال ورزشی بر روی آنتن زنده صدا و سیما توهین کرد.

کوثر اکبرنژاد بیوگرافی و جزئیات زندگی و سوابق و حاشیه های

کوثر اکبر نژاد صدا و سیما را فاسد و دروغ

ایشان در این مورد چنین می گوید که هر کسی که زندگی با شرفی را انتخاب میکند با صدا و سیمای دروغگو و فاسد همکاری نمی کند.


در روز که گذشت خانم اکبرنژاد بر روی آنتن زنده صدا و سیما شبکه ورزش با خانم اکبرنژاد در حال گفتگو بود. ایشان در ابتدای صحبت هایش به صدا و سیما حمله می کند توهین می‌کند که بلافاصله برنامه قطع میشود به خاطر اتفاقات باید احتیاط لازم را در برقراری تماس های خود و مواجه شدن با این گونه غافلگیری ها داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

کوثر اکبرنژاد خبرنگار کیست و بیوگرافی با جزئیات زندگی و سوابق و حاشیه

بازیکنان خاطی فوتبال ساحلی چه کسانی هستند؟ توهین به سرود ملی

اتفاقاتی که بارها و بارها در صدا و سیما رخ داده است مانند حضور امیرحسین رستمی که در شبکه سوم در یک برنامه حضور داشت در مورد حوادث و اتفاقات مربوط به بیماری کرونا بر روی برنامه زنده شروع به صحبت هایی کرد و مستقیماً به رئیس جمهور و وزیر بهداشت حمله کرد که در آن زمان نیز برنامه قطع شد
حالا بهتر است که در وضعیت موجود و ناراحتی و نارضایتی هایی که مردم دارند دولت به فکر برطرف کردن ناراحتی هایشان باشد.

همچنین ببینید :

گل زنی سعید پیرامون فوتبال ساحلی و جنجال حرکت بعد از گل زدنش

فیلم شادی نکردن بازیکنان تیم فوتبال ساحلی در جشن قهرمانی + فیلم جنجالی

کیهان نوشت : تعدادی از بازیگران درجه سه سینما که برخی از آنها اصلا در حد بازیگری در تلویزیون نیستند، اعلام کردند که به خاطر انتقادات صداوسیما از سلبریتی‌ها دیگر در سریال‌های تلویزیونی نقش‌آفرینی نخواهند کرد. اظهارنظرهای غیرحرفه‌ای و دور از تخصص برخی از چهره‌های مشهور هنری و ورزشی طی سال‌های اخیر آنها را آماج انتقادات فراوانی قرار داده است. تأثیرگذاری منفی بسیاری از به اصطلاح سلبریتی‌ها در منحرف‌سازی افکار عمومی در بزنگاه‌های سیاسی، باعث شده تا بسیاری از کارشناسان سیاسی و رسانه‌ای، این جماعت اغلب شکم‌سیر و پرادعا را خطری برای افکار عمومی قلمداد کنند. به همین دلیل هم اخیرا در برنامه‌های صداوسیما انتقاداتی به این افراد وارد شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا