خبر جدید

ویدیو تشییع پیکر و مراسم خاکسپاری مهسا امینی در سقز کردستان

ویدیو تشییع پیکر و مراسم خاکسپاری مهسا امینی در سقز کردستان مهسا امینی دختر جوان سقزی که در این یکی دو روز اخیر به تیتر اول تمام رسانه های دنیا مبدل شده است در روز ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ و در اربعین حسینی در سقز به خاک سپرده می شود را در این صفخه دنبال کنید.

ویدیو تشییع پیکر و مراسم خاکسپاری مهسا امینی

ویدیو تشییع پیکر و مراسم خاکسپاری مهسا امینی

فیلم های مربوط به مراسم خاکسپاری امینی دختر ۲۲ ساله سقزی در استان کردستان را در آن آرامستان آیچی سقز در سایت ما ببینید روز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در مراسمی بسیار عظیم و با حضور و جمعیت فراوان مهسا به خاک سپرده شد.

مردم سقز در مراسم خاکسپاری به صورت گسترده شرکت کردند و با جمعیت زیاد برای تسکین دل پدر و مادر و خانواده مهسا امینی به این مراسم آمدند.

ویدیو تشییع پیکر و مراسم خاکسپاری مهسا امینی

در پی این حادثه و در مراسم تشییع پیکر مهسا امینی مردم سقز برای اعتراض به سمت فرمانداری رفته و با تجمع خود و با شعارهایی که در مورد حمایت از مهسا میگفتند خواستار پیگیری این حادثه تلخ شدند اما در پی این اعتراضات برخی که شعارهای سیاسی سر داده بودند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

فیلم تراشیدن مو و کچل کردن آناهیتا همتی در اعتراض به مرگ مهسا امینی

کشف حجاب مریم ابراهیم وند اعتراض بخاطر مهسا امینی

واکنش سام اصغری همسر بریتنی به فوت مهسا امینی و خاطره تلخش

ویدیو تشییع پیکر و مراسم خاکسپاری مهسا امینی

واکنش پلیس مواجه شدن و پلیس آنها را با گاز اشک آور متفرق کرد البته باید گفته شود که برخی از افراد که در این مراسم حضور داشتن با برداشتن روسری خود اعتراضشان را نسبت به نحوه فعالیت گشت ارشاد نشان دادند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا