اخبار هنرمندانخبر جدید

پانته‌آ بهرام و امیر جعفری امشب هم روی صحنه نمی‌روند

پانته‌آ بهرام و امیر جعفری امشب هم روی صحنه نمی‌روند، امیر جعفری و پانته آ بهرام سیما تیرانداز، بهرام افشاری برای اجرای نمایش بر روی صحنه حاضر نشدند.در تماشاخانه شهرزاد میزبان نمایش های زیاد کمدی می باشد به روی صحنه نرفتند به دلیل اعتراضات در مورد مهسا امینی و اتفاقات اخیر در کشور را در این صفحه مشاهده فرمایید.

پانته‌آ بهرام و امیر جعفری امشب روی صحنه نمی‌روند

پانته‌آ بهرام و امیر جعفری روی صحنه نمی‌روند

امیر جعفری و پانته آ بهرام سیما تیرانداز، بهرام افشاری برای اتفاقات و مرگ مهسا امینی به اجرای نمایش حاضر نشدند به روی صحنه ببروند.

در تماشاخانه شهرزاد که این روزها میزبان نمایش های طنز و کمدی مثل اتاق محترم، کارگردانش محمد رحمانیان و دوستش آقای بابک توسلی بودند مرد و نمایش در ادامه تعطیلات ای که در روزهای اخیر اتفاق افتاده امشب چهارشنبه ۶ شهریور اجرا ندارد.

پانته‌آ بهرام و امیر جعفری امشب روی صحنه نمی‌روند

خانم پانته آ بهرام امیر جعفری بازیگرانی هستند که در نمایش اتاق محترم اجرا دارد آنها در کنار مجید رحمتی و نازنین کرمی به فعالیت شان در ایفای نقش نمی پردازد به نظر می‌رسد این نمایش اجرا نشود.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

فیلم واکنش شهاب حسینی در مورد وقایع پس از مرگ مهسا

واکنش نوید محمدزاده در مورد مرگ مهسا امینی (ژینا)

(فیلم) پیام عادل فردوسی پور درمورد اعتراضات اخیر + مهسا امینی

پانته‌آ بهرام و امیر جعفری امشب روی صحنه نمی‌روند

گرچه نمایش دوستان کمدی از فردا شب یعنی ۷ مهرماه اجرای خودت رو شروع کنی اما گروه اتاق محترم هنوز تصمیم قطعی در مورد اجرا کردن کارشان گرفتن دوستان کمدی کاری به کارگردانی بابک توسلی که با بازی سیما تیرانداز،سینا رازانی،معصومه رحمانی، بهنام تشکر نمایش دیگری که در تماشاخانه شهر روی صحنه می‌رود و فردا شب ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه اجرای خودشان را شروع می‌کند.

پانته‌آ بهرام و امیر جعفری امشب هم روی صحنه نمی‌روند

مدیر روابط عمومی تماشاخانه شهرزاد از تماشاگرانی که نتوانستند در این روزها برای دیدن نمایش مورد علاقه انسان در حال حاضر شوند اعلام کرد بلیط آنها به فردا شب منتقل شده و پنجشنبه شب می توانند برای دیدن نمایش شان به تماشاخانه مراجعه کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا