بیوگرافی

پرستو گریان همسر مهدی طارمی کیست بیوگرافی با پیج اینستاگرام و عکس

پرستو گریان همسر مهدی طارمی کیست بیوگرافی با پیج اینستاگرام و تصاویر و عکس و زندگینامه شغل او را در ادامه بخوانید.

تماس نوعروس مهدی طارمی پرستو گریان بعد گلزنی اش در جام جهانی

 پرستو گریان کیست

پرستو گریان همسر مهدی طارمی فوتبالیست می باشد که چند ماه گذشته و مراسم عروسی و عقد آنها در شهرستان بوشهر برگزار شد و واکنش های زیادی را به همراه داشت.مهدی طارمی تصمیم گرفت قبل از اینکه به جام جهانی که ازدواج کند همسر مهدی طارمی پرستو گریان نام دارد و در بازی های خود در لیگ پرتغال در خارج از کشور بعد از گلزنی عدد p را نشان می داد که الان مشخص شده حرف اول نام همسرش بوده است.

پرستو گریان همسر مهدی طارمی کیست بیوگرافی با پیج اینستاگرام و عکس

بیوگرافی

پرستو گریان در دهه ۸۰ به دنیا آمد و درباره تحصیلات و شغل ایشان اطلاعاتی وجود ندارد برخی از رسانه ها و شبکه ها معتقد بودند که همسر طارمی دختر یکی از تاجران ایرانی الاصل انگلستان بوده است که در لندن سکونت و زندگی می کند.. برای مراسم عروسی و ازدواج به بوشهر آمده است.

پرستو گریان همسر مهدی طارمی کیست بیوگرافی با پیج اینستاگرام و عکس

مهدی طارمی در روزهای پرفشاری را از سوی کاربران در جام در فضای مجازی تجربه کرد و به گفته p همسر طارمی باعث شد که این روزهای پر فشار را پشت سر بگذارد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

تماس همسر مهدی طارمی پرستو گریان بعد گلزنی در جام جهانی

بیوگرافی الناز گلرخ مدل و همسرش حمید فدایی  و ماجرای ازدواج

ماجرای ازدواج صدف طاهریان و پویان مختاری و بیوگرافی

مهدی طارمی با سحر قریشی مدتی وارد رابطه شده بود که جنجال های زیادی را در فضای مجازی به همرا داشت و در نهایت مهدی طارمی گفت سحر قریشی بعد از یک کلاهبرداری و اینکه از من چند هزار دلار دزدید رابطه اش را تمام کرد.مهدی طارمی 27 تیر 1371  در بوشهر به دنیا آمد. طارمی فرزند سوم خانواده‌اش بود و یک خواهر و برادر دارد. جالب است بدانید که تحصیلات  مهدی طارمی زیر دیپلم بوده و در سن شش سالگی فوتبال را توسط پدرش آموخت. مهدی طارمی فوتبال را در مدرسۀ فوتبال صدا‌وسیما شروع کرد. همچنین ایشان در  10 سالگی به تیم جوانان برق بوشهر پیوست و در آن تیم فوتبال را صورت حرفه‌ای شروع کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا