بیوگرافی

پوریا زراعتی مجری کیست بیوگرافی و همسرش و سوابق با جزییات و عکس

پوریا زراعتی در ۳۱ شهریور ماه سال ۶۵ در مازندران به دنیا می آید و در زمینه اجرا و گویندگی فعالیت می کند و سردبیر اتاق خبر و مجری برنامه حرف آخر در شبکه ایران اینترنشنال میباشد او دارای مدرک لیسانس مکانیک می باشد پوریا زراعتی یکی از تهیه کننده های شبکه من و تو است که تا به حال برنامه های مختلفی را برای این کانال تولید کرده که مهمترین آن اتاق خبر است. او در بابلسر مازندران متولد شده و سالها در شبکه ضدانقلاب من و تو کار میکردند و در نهایت بر سر مسائل سیاسی جدا شد دیگر فعالیتی نمیکند در ادامه این صفحه بیوگرافی پوریا زراعتی مجری و خبرنگار و حاشیه ها و و سوابقش می پردازیم.

بیوگرافی پوریا زراعتی

وی در رشته مهندسی مکانیک تحصیل کرده و مدارک خود را از دانشگاه برونل لندن دریافت نموده است

به عنوان تهیه کننده و برنامه ساز شبکه من و تو فعالیت دارد و یک خواهر به نام پونه دارد و نام پدرش جعفر زراعتی است.

سوابق

پوریا زراعتی مجری برنامه حرف آخر در زمان تحصیل به کار خرید و فروش ملک می پرداخته و با برخی از اعیان و اشراف که در خارج زندگی می کنند از جمله “لرد داوود آلیانس” ملاقات های را دارد.

پوریا زراعتی درباره جدایی از شبکه من و تو گفت پیرو پیام‌ها و درخواست شما مبنی بر ارائه‌ی توضیح در خصوص غیبت من در من‌ و‌ تو، این مطلب کوتاه را با شما به اشتراک می‌گذارم
پس از ۱۱ سال، حدود دو‌ماه پیش از تهیه‌کنندگی و سردبیری اتاق‌خبر و حدود یکماه پیش، از تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه‌ی هفتگی استعفاء کردم

توضیح علل اتخاذ این تصمیم [برای من] بزرگ در قالب یک متن، مقدور نیست. می‌توانم بگویم ترکیبی از دلائل شخصی و کاری. در یکسو احساس کردم برای پیگیری چالش‌های جدید در حوزه‌ی کاری خارج تلویزیون و همچنین، مطالعه‌ی عمیق‌تر درخصوص شرایط سیاسی و رسانه‌ای ایران و جهان، به زمان آزاد نیاز دارم.

در سوی دیگر، نگاه من به خبر و تولید محتوا، بگونه‌ای بود که احساس کردم کمک مفیدی برای پیشبرد اهداف مدنظر برای بخش خبر نخواهم بود. فکر کردم حضور من کمکی به این مجموعه و خودم نخواهد کرد.

هدف از نوشتن این مطلب این است که ماهیت شبکه من و تو برای افرادی که این شبکه را دنبال میکنند مشخص شود شبکه‌ای که ابتدا برای معرفی خود اعلام کرد برای سرگرم کردن ایرانیان ساخته شده است اما بعد از گذشت چند ماه با پخش برنامه های مستهجن که صرفاً تهاجم فرهنگی هدف اصلی آنها است ماهیت اصلی خود را نشان داد

در لابلای برنامه های خود اخبار کذبی درباره وضعیت اقتصادی و اجتماعی و سیاسی ایران منتشر می کنند که ۹۵ درصد آن مبالغه و دروغ است که سعی می کنند ذهنیت مردم را به وضعیت کشور بدبین کنند.

پوریا زراعتی مجری کیست : زندگینامه و همسرش و سوابق با جزییات و عکس

بیوگرافی پوریا زراعتی

پوریا زراعتی یکی از مجریان و گویندگان شبکه های فارسی زبان ضد انقلاب من و تو و اینترنشنال می باشد تصاویر ما به همراه همسر و جزئیات زندگی اش را در اینجا بنویسید.پوریا زراعتی در ۳۱ شهریور ماه سال ۶۵ در مازندران به دنیا می آید در زمینه اجرا و گویندگی فعالیت می‌کند و دارای مدرک لیسانس مکانیک می باشد و سال ۸۹ تا به حال فعالیتش را آغاز کرده است همسر و الدوز رضوانی و پدرش جعفر زراعتی می باشد.او در بابلسر مازندران متولد شده است و هم اکنون جزو مجریان و گویندگان ایرانی شبکه های خارج از کشور میباشد.

پوریا زراعتی مجری کیست : زندگینامه و همسرش و سوابق با جزییات و عکس

تحصیلات

توانسته در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه برونل لندن مدرکش را دریافت کند در نقش تهیه کننده و همچنین سردبیر اتاق خبر در حال حاضر مجری برنامه حرف آخر در شبکه ایران اینترنشنال میباشد یک خواهر به نام پونه دارد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

بیوگرافی بهار فخرایی مجری تلویزیون و همسرش سوابق و عکس

خداحافظی باربد بابایی مجری شبکه 3 از صدا و سیما و بیوگرافی

بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار: خانواده اش کجاست

پوریا زراعتی در زمان تحصیل به کار خرید و فروش ملک می پرداخته و با برخی از اعیان و اشراف که در خارج زندگی می کنند از جمله “لرد داوود آلیانس” ملاقات های را دارد.

پوریا زراعتی مجری کیست : زندگینامه و همسرش و سوابق با جزییات و عکس

حمایت کنندگان از همجنسگرایان

پوریا زراعتی یکی از حامیان و حمایت کنندگان از همجنسگرایان میباشد در چند برنامه در مورد حمایت از آنها صحبت های کرده است و حتی در برنامه هایش رفته جمهوری اسلامی باید به همجنسگرایان حق آزاد زندگی کردن را بدهد.او همچنین اعلام کرده که از طرفداران شاهنشاهی می باشد و با رضا پهلوی نیزدوستی خانوادگی دارد.

پوریا زراعتی مجری کیست : زندگینامه و همسرش و سوابق با جزییات و عکس

وضعیت تاهل

متاهل است و نام همسرش الدوز رضوانی میباشد.

پوریا زراعتی مجری کیست : زندگینامه و همسرش و سوابق با جزییات و عکس

شبکه من و تو

شبکه من و تو یکی از شبکه های تلویزیونی فارسی زبان خارج از کشور می باشد که در مورد برنامه های سیاسی سرگرمی و علمی در لندن تاسیس شده است. این شبکه ها  منتشر کردن اخبار و بزرگنمایی سیاه‌نمایی در وضعیت کنونی ایران و با برهم زدن افکار عمومی و تشویش آنها بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی تاسیس شده اند.

پوریا زراعتی مجری کیست : زندگینامه و همسرش و سوابق با جزییات و عکس

حامیان مالی این شبکه ها اشخاص نامعلوم میباشند که هیچگاه نامشان فاش نمی شود یکی از شبکه های ماهواره ای دولت انگلستان می باشد که همیشه در زد ایران و مردم ایران فعالیت میکند.شرکت ما در شبکه من و تو شبکه تلویزیونی به نام مرجان که به کیوان عباسی و مرجان عباسی متعلق می باشد.

پوریا زراعتی مجری کیست : زندگینامه و همسرش و سوابق با جزییات و عکس

پوریا زراعتی مجری کیست : زندگینامه و همسرش و سوابق با جزییات و عکس

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا