خبر جدید

پیج اینستاگرام صادق بوقی آزاد شد و هزار فالوئر اضافه تر شد

پیج اینستاگرام صادق بوقی که توسط مراجع قضایی مسدود شده بود به او پس داده شد و اولین ویدیو توسط این پیرمرد 70 ساله درون آن به اشتراک گذاشته شد.

صادق بوقی در روزها گذشته از اخبار اول رسانه های کشور و شبکه های اجتماعی بود که حالا پیج اینستاگرام این پیرمرد به او پس داده شده است و فعالیت اش را از سر گرفته است.

صادق بوقی با استفاده از تبلیغات در این پیج به کسب درامد میپردازد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی صادق بوقی و ماجرای فیلم رقصیدن در بازار رشت

گویا خداوند از این طریق میخواست که پیج صادق بوقی تبلیغ شود.

برخی از کانال‌های تلگرامی از احضار صادق بوقی به دادگاه خبر داده اند. همچنین با دستور قضایی صفحه اینستاگرام وی مسدود شد.صادق بوقی یا عمو صادق بپیرمردی که با انتشار ویدئوهایی از رقص های وی در بازار رشت در اینستاگرام معروف شده است به دادگاه احضار شد. همچنین صفحه اینستاگرام او نیز مسدود شد. در همین حال، یک مجری صداوسیما با انتشار تصویری از وی نوشت: صادق بوقی در فساد چای دبش دست داشت که احضارش کردید؟!

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان گیلان اعلام کرد: در پی انتشار ‌ ویدیوی فردی به‌هویت معلوم در شهر رشت و اخبار غیرواقعی در خصوص دستگیری ایشان و پلمب برخی مغازه‌ها؛ با بررسی به‌عمل‌آمده مشخص شد چنین موضوعی صحت نداشته و صِرفاً در چارچوب قانون به افراد هنجارشکنی که به‌صورت مختلط اقدام به تولید محتوای خارج از عرف و انتشار در فضای مجازی نموده بودند تذکر داده شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا