اخبار هنرمندان

چهره لیلا فروهر چند عمل زیبایی داشته است؟ هزینه های نجومی!

چهره لیلا فروهر بازیگر قبل انقلاب در فضای مجازی منتشر شده و سوزه کاربران شده است برخی از کاربران معتقد هستند که او عمل های زیبایی زیادی کرده است و به همین دل چهره از در سن 64 سالگی جان به نظر میرسد.

چهره لیلا فروهر چند عمل زیبایی داشته است؟ هزینه های نجومی!

چهره لیلا فروهر چند عمل زیبایی داشته است؟

اما جالب است بدانید که شهرام شب پره یکی از خواننده های اور آبی قبلا گفته بود که لیلا فروهر برای اینکه پوست شان پیر نشود هزینه های نجومی میکنند.

لیلا فروهر از دوران کودکی در تئاتر حضور داشته است چراکه پدر و مادرش بازیگر تئاتر بودند که او هم وارد این عرصه شد.

مادرش فرنگیس فرحزادی نیز از بازیگران سینمای ایران به شمار می‌رود. وی از سن ۳ سالگی بر روی صحنهٔ تئاتر به همراه پدر و مادر خود نقش آفرینی می‌کرد و در اکثر تئاترها با هنرمند بزرگ تئاتر ارحام صدر نقش آفرینی می‌کرد.

او در سال 1344 با فیلمهای «مراد و لاله» و «خروس جنگی» وارد سینمای ایران شد و با سن و سال کمی که داشت از پرکارترین هنرمندان ایران بشمار می‌رفت تا جایی که به او لقب «کودک خردسال سینمای ایران» را دادند.

او در سال ۱۳۵۱ وارد عرصه موسیقی شد و این استعداد آواز خوانی را از خانواده مادرش به ارث برده بود ابتدا با موسیقی کلاسیک شروع کرد سپس به سمت پاپ رفت ، در سن ۲۸ سالگی ابتدا به ترکیه رفت سپس از آنجا به آلمان و بعد از آن نزد مادر و خواهر و برادرش در فرانسه مهاجرت کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا