اخبار هنرمندان

کلاهبرداری بدل بازیگر سریال ستایش و افشاگری بازیگر نقش رستم

کلاهبرداری بدل بازیگر سریال ستایش و افشاگری بازیگر نقش رستم چیست. طبق گزارش های منتشر شده شخصی با شکل و قیافه یکی از بازیگران سریال ستایش خودش را رستم معرفی کرده است.

کلاهبرداری بدل بازیگر سریال ستایش کلاهبرداری می کند

کلاهبرداری بدل بازیگر سریال ستایش

او یک شیاد است و تا به حال چندین نفر را با عنوان کردن اینکه بازیگر است فریب داده و کلاهبرداریهای میلیونی انجام داده است.او هم از نظر شکل و قیافه و هم از نظر قدوقامتش بسیار به امید علیمردانی یکی از بازیگران سریال ستایش شباهت دارد.

کلاهبرداری بدل بازیگر سریال ستایش کلاهبرداری می کند
او در عنوانها و بهانه های زیادی اقدام به کلاهبرداریهای متعددی کرده است.امید علیمردانی بازیگر و تهیه کننده میباشد و با شنیدن این خبر تعجب کرده است او گفت:”واقعا عنوان مرا جعل کردند و رفتن کلاهبرداری!نمیدونم چی بگم!چطوری مرا جعل کردند؟من که دیگه مشخصم و همه مرا دیده و میشناسند”امید علیمردانی در مورد این موضوع چنین گفته است یک نفر در تبریر ۱۹ میلیون نقره از یک مغازه دار گرفته و گفته من رستم بازیگر سریال ستایش هستم.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

حمله به “شبکه سحر” صفحات اجتماعیِ و  صدا و سیما

علت بستری شهرام ناظری در بیمارستان چیست؟

صاحب مغازه مرا در فضای مجازی پیدا کرده او میخواست با من حرف بزند سخص دیگری نیز به من گفت شخصی از من گوشی برده زنگ زرم ببینم شما خودت هستی.این در حالی میباشد که او اصلا تبریز نرفته است.

کلاهبرداری بدل بازیگر سریال ستایش کلاهبرداری می کند رستم علیمردانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در حال حاضر مشغول ساختن یک تله فیلم “بازی اجباری”میباشد و به طور رسمی اعلام کرد همچین در خواستهایی با اسمش جعلی است و اگر کسی با این کلاهبردار و جاعلان هویت روبه روشدند حتما به پلیس و مراجع ذی ربط اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا