اخبار سینما

کلیپ های محمد عمرانی بازیگر و حرفهای ضد انقلابی و مهاجرت + عکس

کلیپ های محمد عمرانی (بازیگر) علیه نظام جمهوری اسلامی چیست؟محمد عمرانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که با منتشر کردن ویدیوهای مورد توجه بسیار زیاد شبکه های فارسی زبان و ضد انقلاب قرار گرفته بود پشت پرده این فیلم ها چه بوده است.

کلیپ های محمد عمرانی (بازیگر) علیه نظام چیست؟

محمد عمرانی همزمان با آشوب ها و اغتشاشات

محمد عمرانی همزمان با آشوب ها و اغتشاشات ای که در کشور رخ میداد فیلم های پرحاشیه و جنجالی از خود ضبط می کرد و در این فیلم ها مسئولان نظام را تهدید می کرد البته که هر کدام از آنها می توانند برای یک جرم بزرگ محسوب شود اما در این ویدیو های آخرش صحبت های دو پهلوی زده است تا بتواند به اطلاع برساند که منظورش از حرف‌هایش مسئولان نظام نبوده است.

محمد عمرانی همزمان با آشوب ها و اغتشاشات

فیلم ها و ویدیو هایی که مربوط به محمد عمرانی بوده است به وسیله رسانه های فارسی زبان و ضد انقلاب منتشر شده که از او حمایت کردند او همچنین فیلم ها و تصاویر دیگری را در فضای مجازی خود به اشتراک گذاشته است.

همچنین ببینید : بیوگرافی محمد عمرانی بازیگر و رادیو فرزندان و همسر + عکس ضد انقلاب شدن

صحبت هایی که محمد عمرانی در مورد مسئولان نظام در این فیلم ها زده به گونه‌ای صحبت میکرد که خیلی حفظ میکردم محمد عمرانی در ایران حضور ندارد و کشور را ترک کرده است که این گونه به وضوح مسئولان نظام را مورد تهدید قرار میدهد.

کلیپ های محمد عمرانی (بازیگر) علیه نظام چیست؟

محمد عمرانی بازیگری که در نقش های زیادی در فیلمها و سریالهای کشور بازی کرده است فیلم هایی مثل کفش های میرزا نوروز در امتداد شهر و فیلادلفیا و بخشدار کارهایی است که او در آن نقش آفرینی کرده اما محمد عمرانی با بازی در سریال های زیادی از جمله سریال پرستاران به شهرت رسیده است.

یکی دیگر از سریال های پر مخاطب محمد عمرانی سریال نفس گرم و فیلمهایی مثل تکیه برباد، رستگاران همه خانواده من و خیلی دیگر از فیلم ها و سریال هایی که در آن حضور داشته است می توان اشاره کرد.

مصاحبه با محمد عمرانی

محمد عمراني: خوشحالم كه ايفاگر نقش يك شخصيت روحاني بودم
خوشحالم كه ايفاگر نقش شخصيتي روحاني و مورد اعتماد مردم در مجموعه “تكيه بر باد” بودم.
محمد عمراني، بازيگر نقش “روحاني” در مجموعه “تكيه بر باد” در گفتگو با خبرنگار حوزه راديو و تلويزيون باشگاه خبرنگاران؛ گفت: من از اخلاق و شخصيت حرفه اي “محمود معظمي” كارگردان “تكيه بر باد” در آثار و همكاريهاي ديگر راضي بودم و اين امر دليل همكاري مجدد من با او شد.
وي افزود: با توجه به سابقه همكاري با “عباس نعمتي” نويسنده اين پروژه و خواندن چند قسمت اول بازي در “تكيه بر باد” را پذيرفتم.
عمراني با اشاره به نقش روحاني، تصريح كرد: بازي در نقش “روحاني” يكي از متفاوت ترين شخصيت هايي بود كه تا به امروز بازي كردم.
اين بازيگر اظهار داشت: متاسفانه به دلايل و مشكلات بسياري “عباس نعمتي” نتوانست به شخصيت “روحاني” و آنچه كه در ذهن من بود، بپردازد.
وي ادامه داد: روحانيان امين مردم بوده و در همه مراحل زندگي مردم حضور پر رنگي دارند.
عمراني افزود: نقش من به عنوان “روحاني” و رئيس دادگستري بايد از نظر كيفي پر رنگ تر جلوه مي كرد كه متاسفانه كمي درگير حاشيه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا