اخبار هنرمندان

فیلم و ویدیو حمایت کیهان کلهر نوازنده از هشتگ زن زندگی آزادی با لباس خارجی

فیلم و ویدیو حمایت جنجالی کیهان کلهر نوازنده از هشتگ زن زندگی آزادی و حمایت کیهان کلهر از هشتگ زن زندگی آزادی را ببینید.

فیلم و ویدیو حمایت جنجالی کیهان کلهر پیراهن نوازنده از هشتگ زن زندگی آزادی

حمایت کیهان کلهر از هشتگ زن زندگی آزادی

هشتگ زندگی آزادی بر روی پیراهن کیهان کلهر و نوازندگان خارجی همراه اول اقدام عجیب کیهان کلهر را ببینید.کیهان کلهر که یک از نوازندگان کمانچه و آهنگساز ایرانی با منتشر کردن قسمتی از آهنگ مشهوری به نام سوار در صبح در اینستاگرام خود از هشتگ زندگی آزادی و مهسا امینی حمایت کرده است فیلمی که از اجرای پیمان کلهر پیراهنی که بر تن دارد با شعار زندگی آزادی را در اینجا ببینید.

کیهان کلهر در سوم آذر ماه سال ۴۲ در تهران به دنیا می آید موسیقیدان نوازنده آهنگساز کرد از این کلهر ایران میباشد در زمینه موسیقی سنتی ایران و همچنین موسیقی کردی فعالیت دارد سازهای مثل کمانچه سه تار شاه کمان و تنبور را می نوازد مدرکش را از دانشگاه کارلتون اتاوا دریافت کرده است.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

همایون شجریان با آهنگ خون از حمایت معترضان و اغتشاشگران جنجالی شد

کتایون ریاحی کجاست آیا بازداشت و زندانی شده یا از ایران فرار کرده؟

عکس های جنجالی لحظه توقیف پاسپورت همایون شجریان

آلبوم های معروف کیهان کلهر:فریاد،سفربه دیگر سو، شب ،سکوت،کویر،شهر خاموش،تنها نخواهم ماند،بی تو بسر نمی شود.سازی که کیهان کلهر به طور تخصصی مینوازد کمانچه است.او علاوه برا این سه تار،تنبور،شاه کمان را نیز مینوازد.

فیلم و ویدیو حمایت جنجالی کیهان کلهر پیراهن نوازنده از هشتگ زن زندگی آزادی

او با هنرمندان معروفی مثل محمدرضا شجریان،حسین علیزاده، شهرام ناظری، علی اکبر مرادی،و برخی دیگر از خوانندگان معروف کار کرده است.

فیلم و ویدیو حمایت جنجالی کیهان کلهر پیراهن نوازنده از هشتگ زن زندگی آزادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا