خبرهای ایران

گدای هواپیما سوار را ببینید از اصفهان به تهران می آید و روزی 5 میلیون درامد دارد

گدای هواپیما سوار از اصفهان به تهران می آید و روزی 5 میلیون درامد دارد پلیس به او مشکوک شد و او را دستگیری کرد و دیدند که کلی پول همراه این شخص است.

گدای هواپیما سوار را ببینید از اصفهان به تهران می آید و روزی 5 میلیون درامد دارد

ماجرای گدای هواپیما سوار

تعداد تکدی گران کلانشهرها به خصوص تهران بسیار افزایش یافته است که اکثرا از اتباع بیگانه میباشد این افراد با سواستفاده از احساسات مردم اقدام به گرفتن پول از انها میکنند که روزانه از تعداد زیادی ار مردم پول طلب کرده و مبلغ هنگفتی جمع اوری میشود .

خبری در فضای مجازی مبنی بر یک متکدی در هواپیما منتشر شده است که از اصفهان به تهران می آید و در بالای شهر تهران گدایی می کند و روزی 5 میلیون تومان به جیب می زند و دوباره به اصفهان برمی گردد. این خبر در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرده است. سقوط کرد و باعث واکنش بسیاری از کاربران شد.

پپیشنهاد میکنیم ببینید:

جزییات و ماجرا دستگیری و بازداشت کتایون ریاحی در قزوین

بازی با عواطف مردم

بی شک تکدی گری در مناطق شمالی شهر و بازی با عواطف مردم می تواند درآمد خوبی را برای متکدیان به ارمغان بیاورد، هرچند شهرداری تلاش کرده است تا وضعیت تکدی گری در شهر را انعکاس دهد اما روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

گدای هواپیما سوار را ببینید از اصفهان به تهران می آید و روزی 5 میلیون درامد دارد

غروب به تاریکی نشسته یک روز سرد زمستانی است که نشانی مطب پزشکی که می گویند دستش سبک است را در جنوب شهر پی می گیری تا تب متوالی کودک خردسال را که میلی به فروکش کردن ندارد را چاره ای بجوید، مطب کوچکتر از تصور است که بتوان برای حتی دقایقی در آن نفس کشید لاجرم به حریم اتومبیل پناه می بری.

مدت زیادی نمی گذرد که افراد متعددی تقاضای کمک می کنند اگرچه پبش تر کودکان را در این کار می دیدی اکنون مردان و زنانی میانسال، بیشتر مشاهده می شوند که تقاضای کمک دارند و همه هم می خواهند پولی به آنها بدهی تا چیزی به عنوان شام برای اهل خانه ببرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا