بیوگرافی

بیوگرافی گروه هکری عصای موسی کیست و کجا هستند؟

گروه هکری عصای موسی کیست

گروه هکری عصای موسی یک گروه قوی از هکرهای ماهر می‌باشد، که مدت‌هاست اسرائیلی‌ها را سردرگم نمود و سبب شد برای چندی تمامی ساخت‌های الکترونیکی آنان ویران شود.
مقامات اسرائیل اعتقاد دارند که این گروه زیر نظارت کشور ایران هدایت می‌شود.

گروه هکری عصای موسی کیست و کجا هستند؟ آیا با ایران رابطه دارند؟

حمله سایبری به اسرائیل

شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی و اینکه دوربین‌های مداربسته و دیگر سیستم‌های رایانه ای اسرائیل به واسطه این گروه هک گردیده است.

بنیامین نتانیاهو همواره خبر داده که این گروه هکری از طرف جمهوری اسلامی ایران مدیریت می‌شوند این گروه هکری چند مرتبه سایت‌های امنیتی اسرائیل را هم هک نموده بود و با نفوذ به سایت‌های هسته‌ای رژیم صهیونیستی زیر ساخت های الکترونیکی آنان را به هم ریخته است.

گروه هکری عصای موسی کجا هستند

این گروه از قبیل برنامه نویس‌های قوی از کل دنیا است بعضی رسانه‌ها ادعا دارند از طرف کشورهای عربی همچون: قطر، مصر و سوریه پشتیبانی می‌شوند، ولی رسانه‌های اسرائیلی معتقد می‌باشند که این گروه تمامی ایرانی می‌باشند و از طرف کشور ایران زیرساخت‌های الکترونیکی اسرائیل را مورد هدف جای می‌دهند.

فعالیت‌ها

در سال ۲۰۱۷ گروه هکری عصای موسی با یورش سایبری به سایت‌های هسته‌ای اسرائیل سبب شدند که برای چندی تمامی سایت‌های اتمی رژیم صهیونیستی تخریب شوند و اگر مسئولین اسرائیلی برای ایستادگی با آن کاری نمی‌کردند امکان داشت انفجار خیلی بزرگی در اسرائیل به وجود آید.

گروه هکری عصای موسی کیست و کجا هستند؟ آیا با ایران رابطه دارند؟

در سال ۲۰۱۸ چندین شبکه تلویزیونی و رادیویی رژیم صهیونیستی هک گردید و در سال ۲۰۲۰ خیلی از سایت‌های اسرائیلی از قبیل: سایت وزارت جنگ و دارایی و خزانه داری رژیم صهیونیست هک شد.

در سال ۲۰۲۳ گروه هکری عصای موسی توانستند در زمان جنگ اسرائیل و فلسطین دوربین‌های مداربسته واقع در موساد را هک نمایند.

بعضی از دوربین‌های حساس اسرائیل به واسطه گروهک هکری عصای موسی گردید. این گروه که بیان می‌شود هر یک از افراد سربازهای گمنام امام زمان عجل الله و بعضی از نیروهای حماسی و حزب‌اللهی می‌باشد، متشکل شدند.

همچنین ببینید

آرمیتا گراوند کیست بیوگرافی دختری که در مترو بیهوش شد

بیوگرافی میلاد حاتمی و همسرش کیست +فرزندان و جرم و اعدام و عکس

روز قبل بعضی از شبکه‌های صدا و سیما از جمله شبکه یک سیما و شبکه قرآن و رادیو پیام و رادیو جوان ۱۰ ثانیه به واسطه هکرهای غریبه هک شدند و سخنرانی سران سازمان مجاهدین خلق مریم رجبی و همسر ایشان مسعود رجبی پخش گردید پس از این کار گروه هکری عصای موسی به دوربین‌های مداربسته خیابان‌های فلسطین یورش سایبری نموده و آنان را هک نمودند تا اسرائیل نتواند به رفت و آمد فلسطینی‌ها دست پیدا کند.

گروه هکری عصای موسی اخیرا هم فایل‌های اساسی از نیروهای ارتش اسرائیل را در فضای مجازی انتشار نموده بودند و این کار اول آنها نبوده که این گروه هکری موفق شدند مشت محکمی را به دهان اسرائیل بزنند.

گروه هکری عصای موسی توانسته بودند که دوربین مداربسته جلسه‌های سران نظام اسرائیل را هک نموده و حرف‌های آنان را ضبط نمایند.

درآن دوران، گانتز با مدعی شدن اینکه هیچ اطلاعی امنیتی در موبایل او نبوده است و هکرها نمی‌توانند از آن برای اخاذی از او استفاده نمایند، یوسی کوهن ریاست سازمان جاسوسی اسرائیل موساد را متهم به همکاری با نتانیاهو و سعی برای خراب کردن چهره‌اش نمود.

گروه هکری عصای موسی کیست و کجا هستند؟ آیا با ایران رابطه دارند؟

گروه هکری عصای موسی عکس‌های دوربین‌های واقع در موساد و یگان ۸۲۰۰ اسرائیلی را انتشار نمود.

در ماه‌های اخیر هم نهادها و شرکت‌های اسرائیل به طور دائم مورد هدف یورش سایبری جای گرفتند. در تاریخ روز هشتم آبان ماه روزنامه جروزالم پست طی گزارشی، گروه هکری موسوم به سایه سیاه سرور های شرکت اینترنتی اسرائیلی «سایبر سرو» را مورد یورش هکری جای دادند و آن را از دسترس خارج نموده و تهدید به افشای اطلاعات آن نموده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا