خبر جدید

گلایه علی دایی و پیام او در پی اتفاقات اخیر بعد از مرگ مهسا

گلایه علی دایی و پیام او در پی اتفاقات اخیر بعد از مرگ مهسا،علی دایی کشور نیست در تازه ترین واکنش خود به اعتراضات مردمی که برای مردم در این اتفاق افتاده است در صفحه اینستاگرام خود با نحوه  برخورد با تجمع مردم گلایه می کنند را در این صفحه مشاهده کنید.

گلایه علی دایی و پیام او در پی اتفاقات اخیر بعد از مرگ مهسا

گلایه علی دایی و پیام او در پی اتفاقات اخیر

علی دایی در جدیدترین عکس العملی که در مورد اعتراضات مردم ماجرای  مهسا امینی داشتن از خورد با تجمع مردمی گلایه کرد.

گلایه علی دایی و پیام او در پی اتفاقات اخیر بعد از مرگ مهسا

این چنین می‌نویسد و تنم ایران یعنی ناموسم پدر و مادرم دخترانم و هم وطنانم خواهران و برادران من است من مطمئنم تا ابد کنارشان میمونم به جای برخورد با مردم ایران مشکلاتشان را حل کنید.

پیشنها میکنیم ببینید :

واکنش نوید محمدزاده در مورد مرگ مهسا امینی (ژینا)

واکنش دختر سردار سلیمانی به مرگ مهسا امینی

واکنش محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت درباره (مهسا امینی)

چه میگویند کسانی که در مورد آرمان ها سخن می گوییم آیا می دانید که این آرمانها فساد و اختلاس و فرد نبوده است چرا خودمان را اصلاح نمی کنیم بیشتر از علی دایی در مورد مرگ مغزی تسنیم با انتشار واکنش متفاوتی نشان داده بود و چنین نوشته بود که به روزگار این سرزمین آوردید دخترم می پرسد چه اتفاقی افتاده چه پاسخی دارند.

گلایه علی دایی و پیام او در پی اتفاقات اخیر بعد از مرگ مهسا

علی دایی که در ۱۴ بهمن سال ۱۳۴۸ در اردبیل به دنیا می آید بازنشستگی تیم ملی فوتبال ایران می باشد و در باشگاه پرسپولیس فعالیت داشته است علی دایی ستارگان پرطرفدار ایران می باشد و به بهترین گلزن جهان جهان شده بود اودرتیم‌های مختلفی بازی کرده است تیم‌هایی مثل ستارگان قطر آلمان همچنین در سمت مربیگری نیز ظاهر شده و فعالیت می کنند دایی بنیانگذار شرکت پوشاک ورزشی دایی میباشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا