خبرهای ایران

یارانه سه میلیون تومانی برای شما و یارانه 5 میلیونی

یارانه سه میلیون تومانی و یارانه 5 میلیونی برای خانواده های نیازمند از طرح های دولت بوده که بتواند از این طریق مشکلات مالی بخری از خانوار ها را رفع کند در این صفحه به شما میگوییم برای گرفتن این یارانه ها باید چکار کنید.

افرادی که یارانه 3 و 5 میلیون تومانی میخواهند باید به سازمان بهزسیتی و کمیته امداد مراجعه کنند و خود را تحت پوشش این سازمان ها قرار بدهند چرا که این مبلغ از یارانه فقط به مشمولان بهزیسای و کمیته امداد داده میشود.

همچنین مستمری مددجویان تحت پوشش دونهاد حمایتی کمیته امداد و بهزیستی کشور در حالی با افزایش ۲۰ درصدی مابه‌التفاوت ۴۰ درصد ابتدای سال مواجه است که هنوز خبری از پرداخت نیست. اگرچه وزیر تعاون دیروز اعلام کردند که مستمری‌ها در حال واریز است، اما تاکنون بسیاری با تماس به رسانه‌ها خواستار پیگیری و علت عدم واریز مبالغ به حساب مددجویان شدند.

محمد باقری با اشاره به موضوع پرداخت‌یارانه به مردم، گفت: با ۳۰۰ هزار تومان نمی‌شود یارانه به مردم پرداخت کرد، اگر می‌خواهیم یارانه‌واقعی به مردم بدهیم باید بالغ بر ۲ الی ۳ میلیون‌تومان به مردم یارانه پرداخت کنیم.

رسیدگی به کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز قرار دارد که محمد باقری نماینده بناب در مجلس در مخالفت با این لایحه، گفت: در بخش منابع بیشترین درآمد مربوط به افزایش درآمد‌های مالیاتی و گمرکی با ۴۰ درصد بوده و وابستگی به درآمد‌های نفتی ۲۴ درصد کاهش یافته است؛ این موضوع بدون در نظر گرفتن منابع هدفمندی یارانه‌ها است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا